Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paweł Adamowicz nie żyje. Prezydent Gdańska miał 53 lata

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2019 r. o 14:48 Powrót do artykułu
Smutne te wieści! Tragedia, która rozegrała się na oczach Polaków powinna skłonić nas do głębokiej refleksji. Mój rozbrat z ludźmi popierającymi PiS stał się właśnie nieodwołalnym faktem. Nienawiść budzi moją odrazę, a z kanaliami jest mi nie po drodze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie bydło. W takiej chwili powinniście zamknąć twarze i nie sączyć jadu. Nawet życia człowieka nie jesteście w stanie uszanowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PIS, wasza mowa nienawiści skutkuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROSIAKA tez pamiętać będziemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mieszajcie polityki do tego żwirów nigdzie nie brakuje ale fakt że w ostatim czasie nienawiść jest strasznie potęgowana i te hiphłopowskie nienawistne teksty o ***.u policji i o białej polsce,aż uszy więdną jak się to gdzieś słyszy i czego pampersy słuchają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gr i inni, pokazujecie swoimi wypowiedziami, że bydłem jesteście właśnie Wy! Swą mową nienawiści atakujecie innych i niczym się nie różnicie, ba jesteście nawet gorsi, bo politycy przynajmniej są nieanonimowi... Hipokryci, drzazgę w czyimś oku widzą a belki w swym nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważna przynależność polityczna, nie ważne nic co związane z tym całym gów&&m po prostu zginął człowiek z rąk najgorszego ścierwa, które nigdy już nie powinno obejrzeć wschodu i zachodu słońca. Pan Adamowicz zbierał pieniądze żeby ratować życie ludzkie, przepłacił to swoim, przez bandziora recydywistę, na oczach setek ludzi. Zobaczcie jaka nagonka jest na J. Owsiaka, jaka DYSTRYBUCJA NIENAWIŚCI jest wszechobecna z większości (nie wyszystkich) ambon co niedziele i idiotów, którzy stymulują takie byty jak ten, który odebrał człowiekowi wczoraj życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Płażyński, Pani Wasserman i całe grono partii PiSu i TVP. Możecie być z siebie dumni, próbowaliście zgnoić niewinnego człowieka w oczach społeczeństwa, to wam się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowa nienawiści, dzielnie Polaków, aż w końcu taka tragedia ... oto są skutki rządów PiS czy wam się to podoba czy nie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne te wieści! Tragedia, która rozegrała się na oczach Polaków powinna skłonić nas do głębokiej refleksji. Mój rozbrat z ludźmi popierającymi PiS stał się właśnie nieodwołalnym faktem. Nienawiść budzi moją odrazę, a z kanaliami jest mi nie po drodze!
  Jestem przeciwna PiS, ale czy ta refleksja ma dotyczyć jeszcze wiekszych podziałów i prowadzić do pogłębienia nienawiści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam okładki tygodników/ gazet propisowskich z Tuskiem ubranym w mundur SS czy jego podobiznę strzelającą w tył głowy Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku. Wieszanie posłów opozycji i bezkarność ludzi palących kukły Żydów. Nagonkę w iście nazistowskim stylu na sędziów, nazywanie demonstrantów w obronie sądów obrońcami pedofilów, złodziei i alimenciarzy. I to w mediach publicznych. Druga strona nie jest bez win, ale te nie rozkładają się symetrycznie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Co za tragedia, co za dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj myślałem że tylko drasną nożem polityka teraz czytam że człowiek nie żyje. Co to się dzieje? Nikomu śmierć za poglądy się nie należy. RIP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mowa pogardy i jej owoce -najpierw Rosiak teraz to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ludziach panują olbrzymie emocje. Moja sąsiadka, która nienawidzi PiSu powiedziała, że za  Adamowicza obecna władza powinna zapłacić 10 głowami. Obawiam się, że na tym się nie skończy, bo i po stronie Obywateli psycholi nie brakuje. Obym był złym prorokiem. Módlmy się o spokój i pokój w narodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z komentarzy wynika, że PO to mowa nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie świeć nad jego duszą. PiS swoja nagonką i mową nienawiści ma krew tego człowieka na rękach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdarzenie nie miało kontekstu politycznego. Zabił recydywista, zwykły bandzior kierowany nienawiść do władzy, która go skazała a nie poglądów Adamowicza. Poglądy go w ogóle nie interesowały. Gdyby u władzy był wtedy PiS - zrobiłby to samo. Nie wykorzystujcie śmierci człowieka do snucia obrzydliwej propagandy politycznej. To się dopiero nazywa taniec na trumnach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda człowieka, a przede wszystkim szkoda jego rodziny.  Ale mam pytanie. Tyle się teraz mówi o księzach pedofilach. Gdyby nie daj Bóg ktoś np. dokonał egzekucji na Głodziu. Jaka byłaby reakcja tzw. Salonu i Niezależnych Mediów. Obawiam się że, żadna, a w każdym razie znikoma. Byłoby wybiealnie sprawcy i mówienie, że Kościół sam się do tego przyczynił. Obawiam się, że na Adamowiczu obecna władza niestety popłynie, bo wyrok Salonu i Niezależnych Mediów będzie jednoznaczny. Zabójstwo Rosiaka było faktem, ale włądza PO na tym nie popłynęła. Czemu? Bo miała wsparcie Salonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno podstawowe pytanie. Skoro wpada gościo z nożem na scenę i robi coś takiego to czemu od razu nikt nie strzeli mu kulki w łeb??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz ktoś powie, że Rosiak był z PO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...