Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pawlak w Lublinie: Kompromis w sprawie składki zdrowotnej rolników

Utworzony przez rod, 15 stycznia 2012 r. o 21:09
216 PLN za NFZ rocznie. Moja kosmetyczka zapłaciła w grudniu 243,39PLN i nikt jej nie pyta jak rolnika czy ją stać tyle płacić za jeden miesiąc. To się nazywa niesprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rod napisał:
216 PLN za NFZ rocznie. Moja kosmetyczka zapłaciła w grudniu 243,39PLN i nikt jej nie pyta jak rolnika czy ją stać tyle płacić za jeden miesiąc. To się nazywa niesprawiedliwość.
sprawiedliwie to nie znaczy po równo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze będziemy sponsorowali rolników. Średnio miesięcznie płacę 544,7 zł miesięcznie składki na ubezpieczenie zdrowotne. W ubiegłym tygodniu chciałem udać się do kardiologa. Limit zapisów na pierwsze półrocze 2012 roku już wyczerpany, nie zapisali mnie. Krew mnie zalewa jak czytam o składce w wysokości 18 zł. To gospodarka rynkowa czy jakiś ,,dziki kraj".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gospodarstwa są małe, ale i tak do 20 kilku hektarów nikt nie zapłaci składki, rozpisze ziemię ma członków rodziny i tak czterech członków będzie właścielami 5,99 h - d*** z pomysłu PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy otwierają firmy a ziemię oddają w dzierżawę,biorą dopłaty i nie płacą składki ZUS co miesiąc tylko raz na kwartał, a ta składka wynosi mniej dla całej rodziny niż miesięczna dla samozatrudnionrgo. To jest niesprawiedliwe dlaczego jeden płaci co miesiąc a drugi raz na kwartał przy prowadzeniu tej samej działalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...