Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Peja przyznał się do podżegania do linczu. Grożą mu trzy lata

Utworzony przez czepiacz, 24 listopada 2009 r. o 17:19
Poddał się karze zeby dostać wyrok w zawieszeniu.Nikt nie poddaje sie karze żeby pójść do więzienia.Czyli wszystko jest ustalone.Szoł w TV cyrk w sądzie i wyjdzie z masą kasy bo wszyscy uznają że się poprawił.Prokurator wszystko zalatwił z adwokatem a sędzia baran podstepluje wyrok. YO RAP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to wogóle jest za sprawiedliwość w tym kraju?? Normalny zwykły śmiertelnik który nie jest znany w branży to od razu za taki wyskok siedział by w więzieniu, a ten raper za to że jest znany to dostanie złagodzenie kary... Jedyne co zostało to wielkie współczucie dla tego pobitego 15- latka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Peja usłyszał zarzut podżegania tłumu do linczu. Przyznała się. " PEJA SIĘ PRZYZNAŁA hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peya to narkonam i deb*** osioł szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postaw się na miejscu Pei, dajesz koncert a tu ja stoję i cały czas widzisz mnie z palcem f... off??? gorzej nie mógł zrobić, ale miejcie trochę smaku w tym co piszecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~totooo~ znasz go że tak o nim twierdzisz?? czy tylko to co przeczytasz z gazet? ja go poznałam kiedyś po koncercie w moim mieście, siedzieliśmy w gronie znajomych przez kilka godzin i naprawde można było poznać jaki on jest, jest naprawde spoko, normlany chłopak który w dziecinstwie miał problemy i próbuje wyjść na prostą. ~tefio~ podpisuje się pod tym co napisałeś/napisałaś.. mysle ze nawet nie ma co dodawac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...