Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piano: Załóż konto i czytaj najlepsze artykuły

Utworzony przez gość, 10 sierpnia 2012 r. o 23:14 Powrót do artykułu
Nawet bym odżałował te 20zł (jak już będzie płatne) jeżeli bym miał pewność że na stronach gazet nie będą wyświetlane reklamy (z racji starego komputera mocno go spowalniają), ale że tak się nie stanie to zwyczajnie z dziennika wschodniego przerzucę się na portale moje miasto i tym sposobem stracą czytelników i zysk z wyświetlanych reklam, bo chytry traci dwa razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje wyżej wymienionym portalom ponieważ właśnie strzeliły sobie w stopę. Już nawet mógłbym płacić te 20 zł kosztem papierowej prasy ale w poprawę jakości pisanych artykułów naprawdę wątpie szczególnie, że nie ma tu innych bardziej popularnych gazet. A co do reklam to wystarczy adblock. Więc spokojnie znajdą się inne portale, które będą oferować to samo tylko, że za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru płacić za "Pudelkowe" artykuły, za tą pazerność zarówno Kurier Lubelski jak i Dziennik Wschodni zapłacą mniejszą liczbą czytelników, od dzisiaj przerzucam się na Moje Miasto, a DW i KL kasuje z ulubionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, gdy sprzedaż papierowych wydań spada, gdy większość artykułów, to nieobiektywne sensacyjki, albo artykuliki propagandowe pod publiczkę, to nic dziwnego, że kasy się szuka wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...