Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pięciu polskich żołnierzy zginęło w Afganistanie

Utworzony przez Gość, 21 grudnia 2011 r. o 12:01
zolnierzy czy najemnikow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
36 nie 30 przepisujcie dokladnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere kondolencje rodzinom poległych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest ryzyko jest zabawa.Wiedzieli gdzie jadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Axel to nie prawda ze chcieli. Mam brata w wojsku i wiem ze oni czasami nie mają wyboru. Mam nadzieję ze wycofają jak najszybciej stamtąd wojsko polskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromnie współczuje rodzinom poległych żołnierzy. Mój mąż też jest wojskowym i była taka sytuacja, że chciał pojechać ale ja wolałabym jeść suchy chleb niż puścić tam męża!!!!! Niestety 99% powodów dla jakich jadą tam żołnierze to pieniądze,tylko teraz co po tych pieniądzach tym pięciu chłopakom i ich rodzinom :/ ... TRAGEDIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michal napisał:
Axel to nie prawda ze chcieli. Mam brata w wojsku i wiem ze oni czasami nie mają wyboru. Mam nadzieję ze wycofają jak najszybciej stamtąd wojsko polskie
Może zrezygnować... nikt go na siłę nie wsadzi do samolotu tylko skończy się zapewne jego kariera w wojsku. Z doświadczenia wiem, że do takich wyjazdów jest tulu chętnych, że rzadko zdarza się aby kogoś trzeba było przymuszać. Ludzi ciągnie pieniądz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michal napisał:
Axel to nie prawda ze chcieli. Mam brata w wojsku i wiem ze oni czasami nie mają wyboru. Mam nadzieję ze wycofają jak najszybciej stamtąd wojsko polskie
to nie ameryka u nas jezdza tylko ochotnicy na takie misje nie ma przymusu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atak talibów ? A ja myślałem,że to wysypka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gloria victis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja pier.... ( oby tych szuszwoli dosiegla sprawiedliwosc szkoda rodzin zabitych zolnierzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tzw. polscy zolnieze to najemnicy swiatowego imperializmu syjonistycznego.Zgineli broniac interesow USraels i Israela,wyslani zostali przez polskich zydow rzadzacych Polska:Kwasniewskiego vel Stolzman,Milera i pruskiego zyda Thuska,vel Donalda Tuska.90% polskich lemingow z obrzezanymi mozgami dalej nie czaji jak ich gudlaje kroja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ala .człowieku chyba cię po...ło, zgineli ludzie a ty mówisz że to wina Tuska Kwaśniewskiego i innych ,zapomniałeś że Kaczynski też przedłużył misje.Troche rozumu ,jeżeli taki posiadasz mały człowieczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Do ala .człowieku chyba cię po...ło, zgineli ludzie a ty mówisz że to wina Tuska Kwaśniewskiego i innych ,zapomniałeś że Kaczynski też przedłużył misje.Troche rozumu ,jeżeli taki posiadasz mały człowieczku
misja to może być dyplomatyczna albo religijna, dla ścisłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ST.szer.Marek Tomala mimo iż mieszkał w Bartoszycach pochodził z woj. lubelskiego z małej wsi Zabełcze znajdującej się w gminie Annopol. Znałam go jeszcze z czasów szkolnych- szok i niedowierzanie [*] Szczere wyrazy współczucia dla rodzin wszystkich poległych żołnierzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś się pcha na wojnę to chyba się liczy z tym że zginie. Szkoda tylko że Polscy Żołnierze muszą ginąć w żydowskiej wojnie na której nie powinno być ich wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Allah akbar!! Niech wpierw uporządkują własne zapyziałe POdworko, gdzie leje się na ulicach ludzi za posiadanie flag polskich czy obronę krzyża, a nie wtrącają się tam gdzie ich nie trzeba. Jeśli sami siebie nie szanują to i my nie możemy ich szanowac. Jak powiedział wybitny polski nacjonalista, Adam Gmurczyk, czym więcej wroci ich w czarnych worach, tym lepiej. A na razie to powiem tylko tyle: GIAUROM ŚMIERĆ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Marka, to był fajny chłopak i bardzo dobry syn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek, kolega z podwórka. Wyrazy współczucia dla żony, córeczki, matki oraz rodzeństwa. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Axel napisał:
Jest ryzyko jest zabawa.Wiedzieli gdzie jadą.
Po prostu żle wybrali, mogli jechać co IRLANDII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...