Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech służy i nie przynosi strat. Sztuczna inteligencja ludziom nie zagraża. Każda świadomość musi być zasilana w sposób ciągły. Człowiek jest bezsilny wobec braku zysków ze stadionu, a Ty wierzysz, że będę trzeci po Bogu. Twierdzisz, że jesteś uczciwy tylko dlatego, bo TAM coś jest, a gdyby TAM nic nie było, to wszystko nie miałoby sensu. Czy wyorażasz sobie inteligentne jak człowiek: łyżwy, rowery,..., lub samochody? Bóg ma tzw. TAM od zawsze. Po cóż miałby robić sobie kłopot z duszami człowieka? Chyba nie chcesz mi wmówić, że komary mają dusze. Tak, wiem, świnie płaczą przed ubojem. No to TAM będziesz wysoko w hierarchii. Mogę Ci oddać ten przywilej już teraz. Wolę, aby stało się tak, jakbym w ogóle nie istniał. Ale i tak będzie TAM tak, jak ma być. Na Ziemi nie zawsze musi być źle. Stadiony będą zyskowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słucham w ogóle muzyki, bo nie mam sprzętu. Z trzasków starego pudła wychwyciłem fragmenty jednego utworu tego zespołu. Jestem pewien, że 'po przerwie', na koncert tego zespołu przyjadą fani spoza RP. Stadion pęknie w szwach. Czy będzie transmisja TV? Nie wiem, ale na żywo, to na żywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...