Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najpierw było,że 6 razy go dźgnął a teraz już 9...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patusy wśród małolatów nie są ani karane ani izolowane. Upomnieniem można sobie wytrzeć... A dla nich ważna jest tylko kasa i zabawa w chlanie ćpanie i r...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo teraz bahory zamiast biegać za piłką pływać grać w kosza siedzą w imaginowanym wirtualnym swiecie inter netu i gier i tracą kontakt z rzeczywistością i zaciera im sie granica między swiatem faktycznym a kumputerowym,nie ma dialogu miedzy starymi a bahorami,każdy tempo lampi sie w telefon a bożkiem stają sie pieniądze nawet w tak szczeniackim wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę ćpał, ale już z tym skończył. Kto w to uwierzy? Nawet najgłupsza gimbaza nie da towaru na 1,5k w kredo komuś, kto czasem okazjonalnie na szkolnej dyskotece chce być paniskiem parkietu. 1500 zł to całkiem sporo ćpania poważnych narkotyków, a nie sądzę, żeby gimbaza ćpała najdroższy towar na rynku. Choć oczywiście mogę się mylić. Tak czy owak, jak nie spojrzeć totalna patologia i całkowita demoralizacja. Choć jeśli się komuś wydaje, że to Warszawa, że to w dużym mieście tylko takie rzeczy to może się srogo mylić. Jakby policjanci zamiast bawić się w L4 zrobili oblot po okolicznych placówkach z szkolonym do wykrywania narkotyków psem byłoby ciekawie. Czekam na takie akcje, wyjdzie na jaw cała prawda o tych wspanialątkach, ósmych cudach świata itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ładnie wygląda ta reklama smartfona na wstępie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażające, nie było to nikomu potrzebne. Szkoda chłopaka, sama jestem matką więc rozumiem ból po dziecku. W szkołach nie dzieje się dobrze, często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, choćby w szatniach do przebierania na wf. Nie ma tam kamer, a młodzieży przychodzą do głowy różne rzeczy. Uczeń potrafi wyjść zbity na kwaśne jabłko. Nauczyciel nie widział, a uczniowie siedzą cicho, żeby nie być kolejnymi ofiarami przemocy. Problemy nie są rozwiązywane, a niepokorna młodzież czuje się bezkarna i brnie w to dalej, aż dochodzi do tragedii. Dziś za dużo wszędzie przemocy, w necie, tv, w radio może najmniej. Młodzież nie chodzi do kościoła wybierając inne przyjemniejsze zajęcia. Nikt nie wyznacza im celu i nie określa granic. Życie bez zasad się nie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażające, nie było to nikomu potrzebne. Szkoda chłopaka, sama jestem matką więc rozumiem ból po dziecku. W szkołach nie dzieje się dobrze, często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, choćby w szatniach do przebierania na wf. Nie ma tam kamer, a młodzieży przychodzą do głowy różne rzeczy. Uczeń  potrafi wyjść zbity na kwaśne jabłko. Nauczyciel nie widział, a uczniowie siedzą cicho, żeby nie być kolejnymi ofiarami przemocy. Problemy nie są rozwiązywane, a niepokorna młodzież czuje się bezkarna i brnie w to dalej, aż dochodzi do tragedii. Dziś za dużo wszędzie przemocy, w necie, tv, w radio może najmniej. Młodzież nie chodzi do kościoła wybierając inne przyjemniejsze zajęcia. Nikt nie wyznacza im celu i nie określa granic. Życie bez zasad się nie opłaca.
 bójki były zawsze są i będą ale kiedyś to były ustwki po szkole na tzw solo mowie o latach 80tych gdy ja chodziłem do podtsawówki i uczeń ktory nigdy sie nie bił niemiał powarzania był popychadłęm i nikt go powarznie nie traktował ale nie do pomyślenia było żeby przyjść z nożem i jakies rozliczenia za narkotyki itp.nauczyciel jak szpicrutą przyłorzył to matka poprawiła a uczniak tydzien w kucki siedział tak go dupa bolała ale nikt do nikogo nie miał pretensji i było bespiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to pisał? Może by przeczytał z raz co wypocił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Był bardzo agresywny. Nawet mógł uderzyć dziewczynę. Lubił wszczynać bójki. Do wszystkich był agresywny, do nauczycieli, do dziewczyn"
Pytanie... co on robił w normalnej szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo będzie jak w USA, bo my kochamy USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba chodziłeś do jakiejś patologii a nie szkoły. Jakoś nie biłem się i nie zastanawiało mnie "poważanie" u innych, bo wtedy były inne relacje,  budowane  nie na jakichś bójkach i przemocy, ale innych wartościach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...