Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies pokonał 700 km by wrócić do właściciela

Utworzony przez Animalsiara, 23 stycznia 2010 r. o 20:58
Najmądrzejsze stworzenia pod słońcem to psy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwierniejszymi przyjaciółmi człowieka są właśnie psy. Jednak niejeden człowiek niestety na tę przyjażń nie zasługuje. Przykładów na złe traktowanie psów i innych czworonogów jest bardzo dużo. Uważam ,że wiele możemy nauczyć się właśnie od zwierząt np; czułości , wierności , miłości itd. Ten artykuł najlepiej to odzwierciedla...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arietta napisał:
Najwierniejszymi przyjaciółmi człowieka są właśnie psy. Jednak niejeden człowiek niestety na tę przyjażń nie zasługuje. Przykładów na złe traktowanie psów i innych czworonogów jest bardzo dużo. Uważam ,że wiele możemy nauczyć się właśnie od zwierząt np; czułości , wierności , miłości itd. Ten artykuł najlepiej to odzwierciedla...
Jestem pewna, że psy idą po śmierci do Nieba. Jeśli Niebo nie jest dla psów, to ja tam też nie chcę iść. A dokładniej: jeśli ono istnieje, to również dla zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrzy ludzie oznaczają swoje zwierzęta czy to specjalnym czipem czy tatuażem aby w razie zaginięcia można było zidentyfikować właściciela, gdyby pies nie posiadał takiego "oznaczenia" nigdy nie wrociłby z powrotem do pierwszego własciciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...