Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brawo chłopaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo chłopaki. Żeby tylko komuś teraz nie przyszło do głowy was oskarżyć za jakieś tam nielegalnie postępowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze pijaków trzeba tepic za kierownicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można kogoś tak nazwać po takim czynie!? Wyobraź sobie jakby ten kierowca strzelił autem w Ciebie... rozumiem ze nie miałbyś żadnych pretensji do niego ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Powiedział, że mój syn źle się zachował, i że jest ciekawy, co bym zrobiła, gdy to mnie zabrali prawo jazdy. Ręce mi opadły – opowiada pani Elżbieta." - ciekawe co by zrobił ten "PAN" jakby to jemu pijany kierowca zabił dzieci...no comment's
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co mieszkańcy tej połukowskiej wsi powiedzą na temat nie zabierania kluczyków temu kierowcy z powiatu łukowskiego... http://www.dziennikwschodni.pl/wypadki/n,1000170683,wypadek-na-al-tysiaclecia-pijany-kierowca-wjechal-w-pieszych-na-przejsciu-zdjecia-wideo.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ludzie mogą mówić że to zle ze tak zrobili?! Popieram, pijanych kierowców trzeba tępić! Przez jednego pijanego może zginąć wiele osób a samemu pijanemu kierowcy przeważnie nic sie nie dzieje. Nikt z ludzi nie moze decydować o czyimś życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiadomili Policję. Jakie to piękne, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...