Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany ksiądz za kółkiem. Miał 2 promile alkoholu (wideo)

Utworzony przez Sch.N.R., 20 września 2013 r. o 11:04
...a jak bylby to zwykly zapijaczony i smierdzacy robol, to tez byscie pisali o tym w Dz.Wsch.? Nagonka na Kosciol przybrala horrendalne rozmiary, ale i prymitywnosc narodu zaczyna bych irytujaca! PO wali Was wszystkich na rozne sposoby. Widzicie jednak tylko jakies drobnostki zwiazane z duchownymi i PiS! Polska cholota bez kindersztuby, ale za to z calymi niewyczerpalnymi pokladami nienawisci do najlepszych z najlepszych powinna zastanowic sie, ze niedlugo wybory, a po oddaniu wladzy moga miec powazne problemy. Immunitet ulegnie wymazaniu, a wtedy nabiora pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadzenie pojazdu pod wpływem nie jest drobnostka. Ten kierowca, tu ksiadz, to potencjalny zabojca. Takie dzialanie odbiera mu moralne prawo do pouczania innych. Polityka jest w tym przypadku nieistotna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz, akurat Srefałen42 był "Przypadkiem" na miejscu ? Czy w Milicji dalej pracują Konfidencji ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie wie, jak to się stało, że usiał za kółkiem pijany." No jak to? Bóg tak chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a jak bylby to zwykly zapijaczony i smierdzacy robol, to tez byscie pisali o tym w Dz.Wsch.? Nagonka na Kosciol przybrala horrendalne rozmiary,
Akurat ta nagonka jest nie na Kościół, tylko jest elementem nagonki na zapijaczonych przedstawicieli takich grup jak ksiądz, policjant, sędzia, prokurator, adwokat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory człowiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam... pewnie Bóg tak chciał. W końcu klecha też człowiek, szkoda że sami o tym nie wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dotkną jakies konsekwencje policjantów!!! Ja  mogli to zrobić, zatrzymać księdza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dotkną jakies konsekwencje policjantów!!! Ja  mogli to zrobić, zatrzymać księdza!!
Oczywiście-nie dostaną rozgrzeszenia...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do Qurwy nędzy nie widzieliście komunistyczne matoły pijanego milicjanta,posła,prokuratora,sędziego czy chociażby prezydenta RP TW Alek,kwacha pierd.olonego. Co to za zdziwko,nachlany sukienkowy? naprawdę buce to nie jest żaden temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rynsztokowy język
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rynsztokowy język
Święta racja,jak cała ta żydokomuna w naszej ojczyżnie,każdego zdrowego i normalnego krew może zalać ??? Myślisz BUCU tak samo ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do Qurwy nędzy nie widzieliście komunistyczne matoły pijanego milicjanta,posła,prokuratora,sędziego czy chociażby prezydenta RP TW Alek,kwacha pierd.olonego. Co to za zdziwko,nachlany sukienkowy? naprawdę buce to nie jest żaden temat.
Tak widzieliśmy zapijaczonych matołów różnej profesji,ale czyż do tej grupy winien dołączyć też ksiądz bo to,że matoł to nie mam wątpliwości.Piłeś nie siadaj za kierownicą!!!Nie zniżaj się poziomem wypowiedzi do tych inteligentnych inaczej albowiem zło należy nazywać złem i dlatego jest to poruszany i bulwersujący temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak widzieliśmy zapijaczonych matołów różnej profesji,ale czyż do tej grupy winien dołączyć też ksiądz bo to,że matoł to nie mam wątpliwości.Piłeś nie siadaj za kierownicą!!!Nie zniżaj się poziomem wypowiedzi do tych inteligentnych inaczej albowiem zło należy nazywać złem i dlatego jest to poruszany i bulwersujący temat.
Pijany Kwaśniewski przekreśla całe to wszystko o czym piszesz !!!!!   PolnIsze BYDŁO !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijany Kwaśniewski przekreśla całe to wszystko o czym piszesz !!!!!   PolnIsze BYDŁO !!!!
Ja tak samo postrzegam pijanego Kwaśniewskiego jak księdza,sędziego,nauczyciela,burmistrza czy przeciętnego Kowalskiego.Pijany prezydent kompromituje się i nas w oczach świata,ksiądz winien wiedzieć,że podobnie jak inni funkcjonariusze zaufania publicznego musi dbać o własny wizerunek pomijając nawet fakt spożycia alkoholu,który sam w sobie przestępstwem nie jest.A jazda w stanie wskazującym TAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak samo postrzegam pijanego Kwaśniewskiego jak księdza,sędziego,nauczyciela,burmistrza czy przeciętnego Kowalskiego.Pijany prezydent kompromituje się i nas w oczach świata,ksiądz winien wiedzieć,że podobnie jak inni funkcjonariusze zaufania publicznego musi dbać o własny wizerunek pomijając nawet fakt spożycia alkoholu,który sam w sobie przestępstwem nie jest.A jazda w stanie wskazującym TAK!
To nie ten kaliber,TAMTO czerwone pijackie bydło było przedstawicielem NARODU POLSKIEGO,naszą wizytówką,a to nie to samo co przysłowiowy Kowalski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ten kaliber,TAMTO czerwone pijackie bydło było przedstawicielem NARODU POLSKIEGO,naszą wizytówką,a to nie to samo co przysłowiowy Kowalski.
Jak najbardziej zgadzam się z tą wypowiedzią.Zapijaczony obywatel (nie chcę obrażać Kowalskich)wydaje opinię o sobie.Znacznie więcej wymagamy od ludzi z wymienianych wyżej grup zawodowych albowiem reprezentują szersze kręgi,środowisko czy naród.Czasami bolesną krytykę aczkolwiek uzasadnioną należy przyjąć.Nie każdy prezydent upija się w sztok tak jak i nie każdy ksiądz jeździ po spożyciu alkoholu.Trzymajmy się trzeźwo! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...