Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany ojciec zakatował córkę? "Tata rzucał tym dzieckiem"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 czerwca 2017 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Chleją bydlaki wódę, krzywdzą dzieci, a potem "ja nic nie zrobiłem"..... taaa, nic.... Zabrać jak najszybciej te dzieci do rodzin zastępczych, bo to bydło wcześniej czy później skrzywdzi resztę dzieci !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy to chore państwo skończy się cackać z patologią? Przymusowa sterylizacja łamie prawa człowieka?? A GDZIE PRAWA DO ŻYCIA, GODNEGO ŻYCIA TYCH DZIECI?? Tak powinno być: Pierwsze dziecko odebrane z powodu zaniedbania?--> przymusowa sterylizacja obojga "rodziców" i niech sobie piją, biją i pier...lą się ile wlezie. Aha i niech to robią za swoje a nie za 500+ z moich podatków. A dla tego "tatusia" powinna być czapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj nie ma co komentować. Myślę tak sobie i mam głęboką nadzieję że tym "Panem" się odpowiednio zajmą w miejscu odosobnienia. A "Pani" nie zobaczy już więcej syna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie piję, mąż nie pije, oboje pracujemy - od 10 lat staramy się od dziecko. Bez szans. Gdzie jest sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma MOPS mowic ze bylo zle raczki obmywaja za dupy ich tak samo brac wiedzieli ze chleja i zero reakcji bo sie bali pijakow juz znam takie rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia jako upierdliwy wrzód na d... społeczęnstwa powinna dostać od państwa po kartonie alkoholu metylowego i niech pije ..."na zdrowie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Joanna i Tomasz ukrywając się przed mopsem i kontrolującymi ich służbami urządzili sobie libację alkoholową" To rozumiem, że te służby z tym mopsem chodziły na kontrole? Ratlerka aby nie mieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie przeraża to, że kobiety zostają przy takich mężczyznach... Jak pije to jest duże ryzyko, że będzie pił i to co raz więcej.Kobiety nie odchodzą od takiego, ale przejmują wręcz zachowania swego partnera. Zaczynają pić, bo wtedy łatwiej znieść to, że mąż pije. Często piją aby dla partnera było mniej, żeby się nie upił tak. Pozwalają na przemoc wobec dzieci, bo same są zastraszane przemocą... Potem to już terapia...te kobiety często nie są alkoholiczkami, nie mają z tym problemu, są po prostu współuzależnione. Szkoda syna, który na to patrzył i jego dzieciństwa. Przestrzegam wszystkie kobiety przed mężczyznami, którzy nadużywają alkoholu.I przed tymi. którzy przemocy używają- jeśli raz uderzy, będzie to robił. To jest reguła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieodpowiedzialni gówniarze a nie rodzice ! Po co takie coś ma dzieci niewiem ! Samemu chcesz chlac to chlej ale po co toto rodziny zakłada ?? Niepojęte dla mnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa, teraz to się mówi, że kontrole były regularnie, że wszystko było cacy, a ja wam powiem coś - urzędnik ma określone godziny pracy i sporo takich spraw - wpada, patrzy czy jakieś rażąco złe rzeczy nie rzucają się w oczy i sobie idzie i tyle. Czy nieobecność przy kolejnych kontrolach tego gnoja, bo ojcem go nazwać nie można nie dała do myślenia urzędaskom? łby urzędnicze po takich sprawach powinny spadać jak pod grunwaldem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można było...... gdyby.....gdyby..... - Gdyby posłuchać Kaczyńskich i wprowadzić za takie bestialstwo bezwzględną karę śmierci to taki chojrak przy największym upojeniu by się zastanowił czy takie coś zrobić. A tak - nie dość, że (nie napiszę BYDLĘ bo bym bydlęciu ubliżył) zwyrodnialec w męczarniach wysłał własne dziecko na tamten świat to jeszcze tej człekopodobnej kreaturze trzeba będzie zapewnić wikt i opierunek przez kilkanaście-dziesiąt lat. Tu ktoś przy tworzeniu prawa nie zastanowił się z pozycji ofiary tylko z pozycji przestępcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...