Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pilnie sprzedam nerke

Utworzony przez niunia51, 25 sierpnia 2011 r. o 08:40
pilnie sprzedam nerke szpik..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niunia51 napisał:
pilnie sprzedam nerke szpik..
A za mózg ile byś chciała ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wychowasz moje dzieci..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niunia51 napisał:
pilnie sprzedam nerke szpik..
Kupie nerki,wątroby,serca i wszelki śpik-potrzebne do wyrobu kaszanki,głowizny itp.Może być nawet od głupków. W rozliczeniu nastawiam kręgosłupy,ale tylko paniom -28 Hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niunia51 napisał:
a wychowasz moje dzieci..?
Czym się przejmujesz, "socjalne państwo" wychowa na porządnych, przykładnych ludzi jak w czerwonej Korei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydawało mi się że na forum będą zawierać głos mądre osoby ale widać myliłem się większość to same przygłupy nie znające życia życzę im zdrowia ponieważ mózg już jest nie do uratowania pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmuszony trudną sytuacją finansową jestem zainteresowany sprzedażą nerki.Jestem zdrowym mężczyzną w wieku 34 lat,Honorowy krwiodawca od 15 lat.Grupa krwi 0rh-. Cena jaka mnie interesuje to około 75 tyś.zł. do małej negocjacji. Czekam na poważne oferty na maila m4recki@op.pl (śląskie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...