Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pionki: 29-letni motocyklista z Dęblina wjechał pod auto. Zginął na miejscu

Utworzony przez serNick, 30 marca 2010 r. o 20:16
Idzie wiosna, beda warzywa, heh..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O następne nereczki na stanie... Jeździjcie tak dalej... Bedzie wiecej organów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie proszę Państwa życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zaczęło się....organów do przeszczepu coraz więcej w tym roku.A to dopiero początek sezonu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze komentarze są strasznie, jakim prawem tak piszecie? A gdyby to zginął Wasz przyjaciel lub brat mielibyście takie samo podejście? Żal mi Was..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko barany komentują w ten sposób jak te ćwoki wyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lolek~ napisał:
O następne nereczki na stanie... Jeździjcie tak dalej... Bedzie wiecej organów...
Z P.O. jesteś czy z milicji? Jak POjęcia nie masz to się nie wyPOwiadaj. POradzę Ci. Zadzwoń do patomorfologa z najbliższego szpitala i zapytaj czy PO takim wypadku organy do czegoś się jeszcze nadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ajj serNick ty to jesteś hiena cmentarna. Zawsze pierwszy i zawsze najbardziej deb***ny wpis. Szkoda mi ciebie pusty człowieku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie patrzył w lusterka. Bo samochody są wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy wyjechać na dowolną drogę,by przekonać się o niedorozwoju umysłowym motocyklistów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O twoim niedorozwoju nikt jeszcze nie wspominał? Co za komentarze?!!! Szok!!! Jakby to nie byli ludzie!!! Ten motocykl to był 40 konny pędziwiatr, nie monstrum prędkości, kupił go ubiegłego roku młody, spokojny chłopak od mojego kolegi, byłem przy tym. To jest tragedia, jak można tak się zachowywać???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczba śmiertelnych wypadków motocyklistów to pikuś w porównaniu z głupkami w samochodach osobowych. nie ma chwili, żeby któryś nie pokazał swojej głupoty. niestety często nawet przy tej głupocie wychodzą cało z wypadków, a motocykliści nie mają za dużych szans. a dziennikarzyna nie będzie pisał o błachym wypadku samochodowym tylko śmiertelnych np. motocyklistów. ile zginęło na naszych drogach w tym roku motocyklistów?? 2?? a ile pasażerów samochodów? w miesiącu z 20-30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDZIE WIOSNA BĘDĄ WARZYWA kolejny deb*** w piachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za wyzwiska ! barany ćwoki ? Nie podoba się to wypad z baru na onet Ktoś wie może ile miał promili ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne ! Lepiej powiedzcie co tam z organami ? Nadadzą się ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ubiegłym roku miało miejsce 49 054 wypadków drogowych, w których 5 437 osób zginęło, a 62 097 zostało rannych. Policji zgłoszono 381 520 kolizji drogowych.Szukajcie organów wśród super kierowców w super wozach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość z tu komentujacych baranów pewnie chętnie by go wypchnęła z drogi dla zabawy i żeby sobie podniesc samoocenę, może i ten wyprzedzany nie lubił motocyklistów bo motorek to zaden scigacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak wyobraźni przeważnie kończy się tragedią, której mogłoby nie być, gdyby choć trochę człowiek pomyślał, co czyni, co ryzykuje...... pospieszył - ale na tamten świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że motocykliści są ekstremalnie niebezpieczni. Żeby nauczyć ich pokory, zawsze gdy mnie wyprzedzają "dawcy nerek" wrzucam lewy kierunkowskaz i leciutko odbijam kierownicą. Oczywiście nie robię manewru, lecz chcę tylko takiego przestraszyć. Jak poczuje mróz w żyłach to już drugi raz się zastanowi przed niebezpiecznym wyprzedzaniem - a dzięki temu dłużej będzie żył. Polecam w.w. trick wszystkim kierowcom. Szkoda chłopaka. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego imbecyla na 2 kółkach mniej. Nie miałem nic przeciwko motocyklistom, do puki jeden taki deb*** na ścigaczu podczas mojego manewru skrętu nie urwał mi lusterka... Dodam że skręcałem na skrzyżowaniu i przed i za była linia ciągła. Po porstu w znacznej większości motocykliści to skończeni idioci, a zamiast naklejek typu patrz w lusterka, niech sami zaczną myśleć. Patrz w lusterka. Idioci na motorach są wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...