Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piosenka Eda Sheerana łudząco podobna do utworu lubelskiego zespołu. Plagiat?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2018 r. o 18:55 Powrót do artykułu
Ale po drazyc temat? W muzyce jest ograniczona ilość kombinacji akordow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, znany na całym świecie artysta jakim jest Ed akurat słyszał jakąś piosenkę zespoliku z Lublina i specjalnie ją splagiatował, padłam po prostu, ahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tralalala! Nic nie wskóracie, prawo autorskie jest tak zagmatwane, że żaden sąd nie przyzna Wam racji. Melodia rzeczywiście brzmi bardzo podobnie, ale sprawa jest precedensowa. Był już głośny przypadek Ivana Komarenki, który zerżnął całkowicie piosenkę "Żono moja", i tekst, i ścieżkę dźwiękową z oryginału, a sąd stwierdził, że w jego wykonaniu jest to już zupełnie inna piosenka i oddalił powództwo. Z Wami będzie tak samo, bo tutaj przynajmniej tekst jest inny. No chyba, że doskonale o tym wiecie i robicie szum tylko dla rozgłosu, żeby ludzie o Was usłyszeli. To szacun za udany marketing ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio słyszałam piosenkę Pink podobny  początek jak wielu znanych nikt się nie upomina o plagiat Polak potrafi odpiepszcie się napiszcie hit i blyszczcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez przyglupy w artykule jest jasno napisane stanowisko zespolu. bawią mnie te komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół wyjaśnia przecież, że to pewnie zbieg okolicznośći ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ed ma zdziebko szerszą barwę, głebię, lepszy mastering i wibracje. Sorry, chłopaki, z rudym nie wygracie... on korzysta z jakichs takichs ....efektów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zerżnąl, i co mu zrobisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...