Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pitzo&Polssky w finale Mam Talent

Utworzony przez xxx, 17 listopada 2012 r. o 22:36
jacy to lubelscy... qurwa Mazur z Krasnika pochodzi i nawet sie nie przyznaję do swojego rodzinnego miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Ty burak jesteś. W lublinie pracuje i tak się przedstawia. Wez człowieku nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
jacy to lubelscy... qurwa Mazur z Krasnika pochodzi i nawet sie nie przyznaję do swojego rodzinnego miasta...
Mimo to czy się przyznaje czy nie należał in się finał! Byli cudowni po prostu kosmos jak to powiedziała Foremniak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki byliście najlepsi z najlepszych! Trzymam za Was kciuki dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
jacy to lubelscy... qurwa Mazur z Krasnika pochodzi i nawet sie nie przyznaję do swojego rodzinnego miasta...
Ważne, że LUBELSKIE ! ....nie czepiajmy się banałów...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrajcie ten program!!!! Byliście cudowni!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasniczanka napisał:
Ważne, że LUBELSKIE ! ....nie czepiajmy się banałów...!
Popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
jacy to lubelscy... qurwa Mazur z Krasnika pochodzi i nawet sie nie przyznaję do swojego rodzinnego miasta...
Po primo: Bądźmy realistami 90% polski nie wie gdzie jest Kraśnik! "Po drugie primo".. Pochodzą, ale mieszkają i pracują w Lublinie. Po trzecie "primo": nie czepiajmy się i życzmy im powodzenia bo są naprawdę świetni...!!! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
jacy to lubelscy... qurwa Mazur z Krasnika pochodzi i nawet sie nie przyznaję do swojego rodzinnego miasta...
W niedziele w Dzień Dobry TVN wyraźnie powiedział, że pochodzi z Kraśnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcy byli świetni! Nie mogę doczekać się już finału Mam talent 5 Mam nadzieję, że wygrają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kazdego coś dobrego - Ogłoszenia - Zapraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...