Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piwa z Perły nagrodzone w Czechach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2019 r. o 15:49 Powrót do artykułu
Nie dziwię się tej nagrodzie. Perła Koźlak to dla mnie najlepsze ciemne piwo. Ostatnio byłem w Leclercu, to nawet nie można go było kupić. Perła Porter była dostępna, a Koźlaka brak. Widać że ludzie już się poznali i wykupują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dla mnie jest najlepsza perła pils butelkowa chłodzona lub z beczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy naszego województwa powinni pić wyroby Perły aby wspierać naszego lokalnego sponsora drużyn sportowych, to jest własnie lokalny patriotyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwo bez chmielu i w dodatku z żółcią jakieś żarty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majgier żółć bydlęcą to Ty masz ale wiesz, gdzie.. :) piwoszu ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perły koźlak nie jest zły. Ale mi bardziej smakują piwa z regionalnego browaru Amber. Szczególnie mi zasmakowały portery bałtyckie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie zawieźli zwykłej perły chmielowej na konkurs. Ciekawe na co by zasłużyła taka bez smaku i charakteru. Dawna perło wróć!!!! jeszcze 10 20 lat temu to piwo miało charakter teraz taka lipa, taka lura do podlewania! Browarniki ! do roboty. Nie zapomnijcie chmielu dodać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na srali skąd wiesz że bydleca?? Czyżbyś u nich pracowal:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej pić bezpośrednio z butelki bo nos nie czuje syfiastego zapachu. Chmiel jest... (narysowany) dla naiwnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwo Perła Chmielowa tylko z nazwy.... badziewia się już nawet pić....dobrze ze jeszcze ciemne są.. ale to tylko dla smakoszy "Ale” .... ogólnie szkoda gadać lubelskie piwo to gniot i pomyje w jednej butelce...a takie dobre jeszcze kilka lat temu było :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najsmaczniejsze były Winter i Summer. Szkoda, że już ich nie produkują:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, to najlepsze piwko na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fajnie! Jednakże nie dziwi mnie to za bardzo bo perla ma dobre piwo. ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...