Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płace na kolei - zobacz, ile zarabiają strajkujący kolejarze

Utworzony przez az, 17 sierpnia 2011 r. o 12:57
To nieźle takie związki zawodowe że można pozazdrościć kasjer który tylko sprzedaje bilety udziela informacji zarabia 2000 a tu człowiek za 1040 pracuje fizycznie ciężko i nie narzeka a oni prosze jeszcze wiecej chcą w du*** sie poprzewracało z tego dobrobytu już nie mówiąc o konduktorach i maszynistach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k... jaja jakieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli o 13, o węglowym i paru innych drobiazgach... O socjalu nie wspominam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się czepiacie kolejarzy i bardzo dobrze że strajkują wszyscy powinni strajkować bo wszyscy robole zarabiają za mało w tej " Japonii, Irlandii," w unii do której tak wszyscy chcieli robole zarabiają ze cztery razy tyle i mają prawa tylko w naszym kochanym politycznym kraju robotnik jest nikim ma robić za najniższą krajową nie chorować nie widzieć się z rodziną siedzieć cicho i potrzeć jak dorabiają się polityczni krętacze. Zazdroszczę kolejarzom związków zawodowych. Walczcie chłopaki zarabiajcie chociaż 60% tego co wasz dyrektor bo tak powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eli napisał:
Mniej zarabiają od nauczycieli.Tamci 2 mce wakacjują pracują 18 godz. tyg.A kolejarze świątek piątek i niedziela.
Ja za takie pieniądze zasuwałbym w świątek piatek i niedziele ja tez pracuje w nocy, w święta oraz inne dni wolne w służbie zdrowia na rękę mam 1800 zł z dyżurami i ratuje życie i co mam powiedzieć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja sobie ktoś robi , konduktor 3000 zł brutto - /gdzie ? w USA ? / chętnie się tam się przeniosę , jestem kierownikiem pociągu a nigdy nie zarobiłem na rekę 2000 zł . Tyle może zarabia sprzątaczka pani prezes .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poje..lo ich już całkiem!!!za taka kasę to i ja chce do kolei i nie będę strajkował.zlikwidować to pkp i niech idą do prywaciarza pracować w tedy zobaczą jak to milo.Będą to samo robić za polowe tego co teraz mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na strajk również w szpitalach. Nie pracujmy za psie pieniądze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mucha napisał:
poje..lo ich już całkiem!!!za taka kasę to i ja chce do kolei i nie będę strajkował.zlikwidować to pkp i niech idą do prywaciarza pracować w tedy zobaczą jak to milo.Będą to samo robić za polowe tego co teraz mają.
NIE CHCIAŁO SIĘ NOSIĆ TECZKI TRZEBA DŹWIGAĆ WORECZKI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja też zaczynam strajk, nie zobaczą już więcej moich pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich niedowiarków - tak się zarabia na kolei: [media]http://imageshack.us/photo/my-images/808/pasekf.jpg/[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podawanie pensji brutto to jak mierzenie długości penisa wraz z kręgosłupem. Nie potrafię zrozumięc po co to brutto jak prawie 38% zabierane jest na różnego rodzaju świadczenia zdrowotne itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lutek napisał:
Podawanie pensji brutto to jak mierzenie długości penisa wraz z kręgosłupem. Nie potrafię zrozumięc po co to brutto jak prawie 38% zabierane jest na różnego rodzaju świadczenia zdrowotne itp
nieuku jeden, pensje brutto podaje się po to, aby każdy mógł porównać zarobki w różnych branżach i na różnych stanowiskach, bo co komu z tego że poda netto, jak u jednego to netto to jest tylko po potrąceniu składek ZUS, zdrowotnego i podatku a u drugiego jeszcze po potrąceniu składek na kasę zapomogową, pożyczkę mieszkaniową, ubezpieczenie grupowe, komornika itp., a nie chcesz chyba mi wmówić że ci, którzy mają takie potrącenia znają swoje faktyczne wynagrodzenie netto, a nie to co wpływa na konto? zobacz jak się wypowiadają nauczyciele - ze zarabiają często 700 na rękę a większej głupoty nigdy nie widziałam, bo może i tyle zarabiają jak mają po kilka pożyczek potrącanych z poborów, komornika, bądź po prostu kawałek etatu, bezpieczniej jest podawać stawkę brutto bo unika się tym samym tego typu pomyłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zarobków kolejarzy należy jeszcze dodać zysk za przemyconą przez granice fajkę oraz spuszczony z lokomotywy ON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trelemorele napisał:
Ja za takie pieniądze zasuwałbym w świątek piatek i niedziele ja tez pracuje w nocy, w święta oraz inne dni wolne w służbie zdrowia na rękę mam 1800 zł z dyżurami i ratuje życie i co mam powiedzieć???
co ty pleciesz? musisz byc jakims salowym zeby razem z dyzurami tyle zarabiac. swiezy lekarz po LEPie ma brutto lekko ponad 3000 a z dyzurami (zaleznie od zaangazowania) nawet okolo 8000 (ok. 5000 na reke). tyle zarabia moja narzeczona i delikatnie mniej (inna specjalizacja) kolezanka. nie piszcie ze wam zle bo w zasadzie nigdy tak nie bylo a minely te czasy ze na papierze mieliscie malutkie pobory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł w tonie dawnych czasów, mają dobrze, a strajkują. Brakuje tylko wyraźnego potępienia warcholstwa i nazwania tego po imieniu Co to jest średnio około 2200 zł albo inaczej 550 euro? Całe g...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mel napisał:
dla Arka ww zarobki kolejarzy "to śmiech",ciekawe ile ty zarabiasz Arku? emeryt,rencista i wielu szeregowych pracowników firm państwowych zarabiają 1200-1600 brutto nie mówmy o pracownikach hipermarketów którzy zwyczajnie tyrają, ale wszyscy ww szanują pracę. Na kolei jest po prostu za dużo zw.zawodowych i tyle.
Czytaj ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
Niech strajkują przez cały miesiąc! Jeden dzień to za mało!Niech strajkują aż PR padną
Dokładnie. Jak się nie chce pracować to strajk! Żałosne są te pretensje związków!Zarobki (i dodatkowe świadczenia) na kolei są super w porównaniu z innymi branżami. A co mają w zamian pasażerowie PR? Syf w pociągach, dezinformację w "dworcowej informacji" i brak kultury u konduktorów. Najpierw pracować jak należy a potem wymagać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zarobków należy także dodać deputaty za węgiel, szpały oraz wiele innych przywilejów/bilety itp/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MTJ napisał:
Nie wiem skąd są te wyliczenia, ja mam na rękę 1200 zł
Tja po 1200 jak średnia jest ponad 36000, chyba, że po odtrąceniu pożyczek z kasy zapomogowej i innych nadszarpniętych subwencji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...