Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma chwali Puławy i obiecuje

Utworzony 8 października 2015 r. o 15:21 Powrót do artykułu
Nie musisz odświeżać, lepiej gdybyś nauczył się czytać stenogramy ze zrozumieniem zamiast powielać sprytnie uknutą pisowską propagandę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze mowi Karpiński, ze duzo sie zmienilo na lepsze na Lubelszczyznie i to widac..Co do Palikota i jego krytyki to nie mam po prostu słow. sam jest hipokryta i tyle. Nie pozwólmy tylko na wejscie pisu w rzady i Elki Kruk i bedzie dobrze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Karpiński się przestraszył czy nie to już nie Tobie czy mnie roztrząsać ale fakty są takie, że Azoty nie zostały przejęte.Zawsze znajdzie się ktoś kto widzi szklankę do połowy pustą. Jeśli by tak , Nie daj Bóg za jakiś czas zostały przejęte a u władzy będzie PiS to na 100% okaże się, że to wina nie ich a tych poprzednich. Tyle, że póki co regionalni PiSowcy się nie udzielają kompletnie w niczym.
Zgadzam się co do regionalnych PiSowców. Na litość boską z tym Szulowskim to mega kompromitacja. Facet jest totalnie nie znany. Nie zaistniał przez kilkadziesiat lat, choć podobno mieszka na ziemi puławskiej. Jestem zwolwennikiem Pis, ale w życiu na niego nie zagłosuję. Muszę wybrać któregoś z kandydatów lubelskich, bo ten facet jest nijaki. Szkoda na niego głosu. W życiu niczego by nie załatwił jako poseł. Mam rodzinę w Janowcu, w którym facet mieszka. Nawet sąsiedzi go nie znają taki działacz z niego i społecznik. Naorawdę nie wiem co przyszło do głowy p. Sadurskiej żeby zafundować nam takiego kandydata. PAni minister - przez panią Puławy nie będą mieć posła. W dodatku koleś prowadzi żałosną, przedpotopową kampanię. A spot który zamieścił na facebooku robił chyba dzieciak ze szkoły podstawowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się co do regionalnych PiSowców. Na litość boską z tym Szulowskim to mega kompromitacja. Facet jest totalnie nie znany. Nie zaistniał przez kilkadziesiat lat, choć podobno mieszka na ziemi puławskiej. Jestem zwolwennikiem Pis, ale w życiu na niego nie zagłosuję. Muszę wybrać któregoś z kandydatów lubelskich, bo ten facet jest nijaki. Szkoda na niego głosu. W życiu niczego by nie załatwił jako poseł. Mam rodzinę w Janowcu, w którym facet mieszka. Nawet sąsiedzi go nie znają taki działacz z niego i społecznik. Naorawdę nie wiem co przyszło do głowy p. Sadurskiej żeby zafundować nam takiego kandydata. PAni minister - przez panią Puławy nie będą mieć posła. W dodatku koleś prowadzi żałosną, przedpotopową kampanię. A spot który zamieścił na facebooku robił chyba dzieciak ze szkoły podstawowej.
Do spotu przyznaje się radny Kwapinski, więc nic dziwnego. Ale dla mnie to wielka radość że ten gość jest taki żałosny, to nie moja bajka,PO tylko i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis słynie z marnych spotów. Nawet centrala nie potrafi zrobić porządnego. Jeden z ostatnich spotów jest żywcen ściagnięty z amerykańskiej reklamy samochodu sprzed kilku lat. Więc nie dziwcie się. Jeśli prezio nie daje rady to terenowi jego wyznawcy nie mogą pokazać, że potrafią, bo inaczej byliby skazani na polityczną banicję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że to nie tylko kwestia spotów. Ci regionalni Z PiS-u są kompletnie niewidoczni no sami zobaczcie. Soboń udzielił się w jakieś tam telewizji i to co ważne no to, że by młodzi mieli idee dobre przekazane halo od tego służy działacz w sejmie czy matka z ojcem. Czy dbanie o wartości chrześcijańskie w CSK, niech dbają ale ciągle ta wiara, nadzieja, miłość ale tym nie zdobędzie pieniędzy na nowe projekty. Później Kruk no tyle ją widzieli i słyszeli co w Radiu Maryja i raz jeszcze gdzieś tam. Serio jak ludzie, których nie widać nie słychać chcą później nagle działać dla nas? Ja nie widzę sensu głosować na kogoś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na PO nie zagłosuje. A co do Karpińskiego to moje zdanie na jego temat okresle definitywnie jak mam nadzieje do wiadomości publicznej dostana sie "tasmy prawdy" i jego rozmowa z Zarzadem ZA Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Karpiński niech pan się nie przejmuje Palikotem. Na łamach jenego z tygodników jego byli koledzy z TR wystawili już mu cenzurkę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPADAJCIE PLATFORMUSY NA SZCZAW-a panu panie pośle, życzę wizyty w pośredniaku po 25 pazdziernika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tobie i całej twojej rodzinie tego samego. Niech zło które innym życzysz do ciebie wróci. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem gazetkę PO. Żenujące jest to jak sobie przypisują zasługi za wszystkie dobre rzeczy, które wydarzyły się w Puławach. Można odnieść wrażenie, że w Puławach nie ma prezydenta i radnych, a wszystko dzieje się dzięki panu Włodkowi... Pewnie część ludzi się na to nabierze, ale nie ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajesz sobie rękę uciąć, że pan poseł Karpiński nie pomagał w większości przedsięwzięć samorządu?  Można wiele mówić o nim, głównie dobrego. Jedno jest pewne, że Puławy za rządu PiS nie miały ministra skarbu i gdyby ewentualnie PiS znowu przejęło władzę, to porównywalnej rangi ministra nieć nie będą. Trzeba być idiotą by sądzić, że tak samo o Puławy zadba stara panna coś tam coś tam albo lubelski przybłęda Michałkiewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy głosują na PiS mamy własnych kandydatów :) W tym jednego (Szulowskiego) którego poparły wszystkie związki zawodowe Solidarności. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to puławski kandydat ten Szulowski, on jest z Janowca i jest marny. Już wystarczy prezydent z Janowca, czyżby Puławy miały być wchlonione przez Janowiec. To jest facet który nie jest nic wart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy głosują na PiS mamy własnych kandydatów :) W tym jednego (Szulowskiego) którego poparły wszystkie związki zawodowe Solidarności. 
Szulowski to bardzo sąłby kandydat. Boi sie ludzi, nie umie przemawiać, nie udziela się nawet w swojej wsi. Co komu po tak "szarym" człowieku, który w żaden sposób nie wybija się z tłumu. Posłem musi być ktoś, kto ma cechy lidera. Szulowski boi się listu przeczytać, to jak będzie walczył o sprawy regionu. Bardzo słaby kandydat. a jego spot faktycznie slbiutki. Widać, że to jeszcze skąpy facet, bo nawet na mikrofon do kamery szkoda mu było kasy i gada jak ze studni. Trochę obciach. Przynajmniej w ostanich dniach powinien jakoś zaprezentować się ludziom, a nie takie kity zapodawać na fejsie. I te durne fotki jak lata po targach z ulotkami. By się wstydził. A co robił przez ostanich 30 lat, że go nikt nie zna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy głosują na PiS mamy własnych kandydatów :) W tym jednego (Szulowskiego) którego poparły wszystkie związki zawodowe Solidarności. 
Puławy zagłosowały by na PiS, gdyby PiS nie wystawił takiego marnego kandydata. A tak się jeszcze okarze, że Puławy zagłosują na Rzetelskiego, bo chociaż z PSL to facet robi świetne rzeczy jak budowa stoku narciarskiego w Chrzanowie (świetny stok - wiem, bo korzystam), działa w sejmiku, pomaga pracownikom muzeum i jest jak się go potrzebuje. A Szulowski to pierwsze słyszę o takim. Gdyby PiS postawił chociażby na Twardowską czy nawet Czeżyka, to by głosów nazbierał, a tak to niewypał będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie głosów dla PiSu bo kompromitują się tymi swoimi kandydatami sorry ale wystawianie Elżbiety Kruk i Krzysztofa Michałkiewicza na dwóch pierwszych miejscach! Ja się pytam za co cóż oni takie zrobili dla nas, że wciąż wiszą na tej liście, no chyba, że zwyczajnie ktoś się pomylił i dał starą...ręce opadają na takich przedstawicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak najbardziej głosuję na Karpińskiego. Dla mnie w tych wyborach powinno wybrać PO. Jeżeli ktoś zapyta dlaczego odpowiem prosto: Boję się rządów PISu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński to stary aferzysta i oszust, krętacz który na temat Polski Wschodniej ma swoje wyrobione zdanie a niewyrobieni wyborcy go jeszcze chwalą chociaż sami nie wiedzą za co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS do rządzenia, Karpiński do pośrednika szukać pracy. :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...