Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Baju, baju. Kiedy ARiMR wypłaci mi w końcu dopłatę za 2012? Ile można czekać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do końca czerwca 2013 zgodnie z literą prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smiech na sali na kilka tysięcy wniosków przez internet złożono 16.pewnie te 16 wniosków obsługiwało 5 urzedników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prac BP napisał:
do końca czerwca 2013 zgodnie z literą prawa
U mnie na wsi sąsiedzi już dostali (wzywano ich do poprawek), a mnie nie wyzwano i nie mam nadal nic. Może powiesz anonimowy "pracBP" wg jakiego systemu płacicie? Alfabetycznie, miejscowościami, sympatiami politycznymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to proste najpierw tym co mają mało.Zauważ ,że ciągle się chwalą ile osób już dostało.Na koniec zostawiają największych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile razy widzieliście przy kasie, gdy komuś nie zadziałała karta, bank nie zaakceptował płatności, a może sami podobnie czuliście ten moment wyczekiwania czy wszystko będzie OK podając kartę płatniczą sprzedawcy?? Bo ja się bardziej przekonuję by jednak mieć w portfelu banknoty niż żyć wirtualnymi pieniędzmi. I to ja, mając gotówkę w portfelu, decyduję na co wydaję i gdy komuś płacę, nie potrzebuję ani żeby bank o tym wiedział, ani nie potrzebuję zgody banku na dokonanie płatności. I polecam takie podejście, bo chyba każdy chce mieć wolność w wydawaniu zarobionych przez siebie pieniędzy, a nie żeby ktokolwiek inny kontrolował co się z nimi robi. Podatek przecież został naliczony w momencie otrzymania wypłaty, więc wara im od tej pozostałej mojej kasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...