Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2018 r. o 20:17 Powrót do artykułu
Tak to jest gdy szkoły szpitale i inne państwowe instytucje przy wyborze dostawcy czegokolwiek kierują się wyłącznie ceną. Swoją drogą, jak można zaoferować pełnowartościowe śniadanie dla dorosłej osoby za niecałe 6 zł i to łącznie z kosztem dostarczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie. smakuj życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Matko Boska i Lubelski PIH. Tak dla przykładu - dzwonię do PIH z informacją że sprzedano mi śmierdzące indycze mięso. Mięso śmierdziało dosłownie padliną . Człowiek z tej instytucji zapytał mnie o adres sklepu- podałem . Ten obiecał przeprowadzenie kontroli - zapytałem kiedy .....odpowiedź - "nie wiem" ...dodałem - kiedy padlina znajdzie się w siatkach klientów ? ............. milczenie i odpowiedź " mamy za mało pracowników"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mandaty niesamowicie wysokie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukarać kontrolerów za niskie mandaty....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązać umowę z firmą gastronomiczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podać nazwy firm! Płacę z moich podatków na Sanepid i żądam nazwe firm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo trzeba popędzic cwaniaków kateringowych karmiacych odpadami młodzież i chorych w szpitalach, lepiej jedzzą więźniowie bo w zakładach karnych nie ma kateringu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie są podawane do publicznej wiadomości te placówki, w których konsumenci są oszukiwani? To byłaby najlepsza i najbardziej skuteczna kara dla ich właścicieli. Pisanie, skontrolowaliśmy, ukaraliśmy nic nie daje. Jako konsument chcę wiedzieć, do której placówki gastronomicznej nie należy chodzić!!! Wydaje się, że tego typu informacje powinny być (jeżeli już nie są) informacjami publicznymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawidlowosci tylko w Chelmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto jest dyrektorem albo zastępca w tej inspekcji? Może nie wie, że jego pracownicy dają tak małe mandaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...