Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobili studenta z Turcji w Lublinie. Nikt nie poniesie kary

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lipca 2017 r. o 14:29 Powrót do artykułu
Zbyszek skrupulatnie pilnuje, żeby sprawcy ataków na tle rasistowskim nie ponosili za swoje czyny żadnej odpowiedzialności. To jest straszne w którą stronę to wszystko zmierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się w LUBLINIE! studiuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda studenta bo przez ten zabity dechami Lublin student ma teraz problemy zdrowotne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani prokurator dawno powinna stracić zajmowane stanowisko ,ciekawy jestem jak by "skuli mordę" komuś z rodziny pani prokurator czy też by nie było interesu społecznego w ściganiu sprawcy-co to za państwo bezprawia, wychodzi na to że możemy łamać kości czaszki wszystkim naszym" ulubieńcom" ,bo prokuratura nie będzie ścigać z urzędu to chyba nie jest już przestępstwo pobicie z uszkodzeniem ciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zapłacił za operację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie to ma znaczenie dla nas czy to Deniz czy Damian? Bandyci zawsze muszą być ukarani a bójek w mieście jest tak dużo że chyba tylko fakt że bił się turek dla piszącego ma jakieś znaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róbcie tak dalej Sebixy wyklęte, później będzie larum jak któryś z naszych rodaków łyknie jagatan w zaułkach podczas urlopu w Turcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pakistanie muzułmanie gdzieś na prowincji ostatnio zabili rodzinę chrześcijan. Przedtem zgwałcili żonę i córki. Oficjalnym powodem było to, że nie chcieli przejść na islam. Mordercy muzułmańscy powołali się na chory przepis jakim jest bluźnierstwo przeciw mahometowi. Nie ponieśli żadnej kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli formalne przyzwolenie na bandytyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Pislandzie bronią tylko swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram przemocy, ale jak dla mnie to zwykła bójka pomiędzy studentami. Ot, co tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacyś debile to zrobili , bezmózgie mięśniaki z marginesu społecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brodę mu zgolili w szpitalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie broda? Odcięli mu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pakistanie muzułmanie  gdzieś na prowincji ostatnio zabili rodzinę chrześcijan. Przedtem zgwałcili żonę i córki. Oficjalnym powodem było to, że nie chcieli przejść na islam. Mordercy muzułmańscy powołali się na chory przepis jakim jest bluźnierstwo przeciw mahometowi. Nie ponieśli żadnej kary. I? I to znaczy, że w Polsce pobicia mają być niekaralne? To ja poczekam aż ty kiedyś zaliczysz w ryja, bo np nie dolozysz 50 groszy do wina. Napiszę, że ciesz się, bo mogli Cię zabić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż tak bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostal raz i afera,kilka razy się tluklem raz ja ok innym razem dostalem ale nikt na psiarnię nie latal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kar(M)a za picie alkoholu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy turcy to muzułmanie, do tego polska miala kiedys dobre stosunki z turcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ten "student" był spokojny jak baranek i nie fikał. Ja w Turcji bał bym się wyjść nocą do klubu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...