Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pochodzi z Lublina, zarobiła ponad milion złotych na sprzedaży e-booków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2019 r. o 19:36 Powrót do artykułu
A nie lepiej było wejść w deweloperkę? Ponoc zuniowi imPOnuje nie tylko Mamona, ale także trudno jest mu oprzeć się urokowi młodych niewiast. Kupić jakiś teren zielony albo sporu i rekreacji i aplikować! Może "szczęście" się uśmiechnie i grunta zamienią się w złotodajną żyłę gotową na przyjęcie dziesiątków nowoczesnych akademików. A potem można to wszystko opisać na blogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna ta Eliza mieć stronkę z kamerkami internetowymi. Sukces murowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też pochodze z lublina, obecnie zamieszkuje dworzec centralny w Warszawie, mam 700 zl renty a drugie tyle uzbieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też pochodze z lublina, obecnie zamieszkuje dworzec centralny w Warszawie, mam 700 zl renty a drugie tyle uzbieram.
Musisz opisać swoją historię w e-booku, może coś Ci grosza wpadnie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ona pochodzi ze Staszowa w województwie świętokrzyskim a w Lublinie mieszka od czasu studiów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę przerażający jest fakt, że dzisiaj największe pieniądze robi się na rzeczach ZUPEŁNIE zbędnych. A już szczytem tego jest wydanie ebooka jak wydawać ebooki... Kto i po co to kupuje? Książka o hashtagach? Świat się kończy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie nie hejtuje, przeciwnie, gratuluję sukcesu, ale ten jej blog z autentycznościa nie ma nic wspólnego-to typowe kolorowe obrazki na insta. Zarabia na naiwnych nastolatkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwszy e-book ceniła na ok. 43 zł (700 tys zł / 16 tys.egz .), drugi już ledwo na niecałe 3 zł (1 mln zł / 350 tys. egz.). no i kto dzisiaj w PL sprzedaje 350 tys. egzemplarzy? w dodatku o jakiś potrawach czy hashtagach. cały art wygląda na sponsorowaną srakę, która ma zachęcić sponsorów do inwestowania w "pisarkę". szkoda tylko, że nie jest oznaczony jako promocja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona wyglada jak pani po 50 po dobrym liftingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze społeczeństwo nadal nie potrafi cieszyć się z sukcesów zawodowych młodych, ładnych kobiet. Czy to się kiedykolwiek zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fuksa miał kobita, bo zajęła się tym o czasie, gdy nie było "to" jeszcze takie modne. Teraz co druga chce być blogerką lub kruszwilem, za duża konkurencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tempora, o mores !!! i to ma być moda ?? - wieśniackie, a'la dresowe spodnie z lampasem i do tego szpilki ??,a w pasie przepasane sznurowadłem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ją od lat. Eliza słynie z nijakości i bylejakości, odwalania wszystkiego powierzchownie, ograniczenia intelektualnego, błędów merytorycznych i językowych, kopiowania treści i obrazków, wciskania ludziom niepotrzebnych bubli za gruby hajs (karierę zaczynała od sprzedaży chińskich zegarków, haha), a przy tym wszystkim - z kosmicznego ego i przekonania o własnej za**bistości. Nie zazdroszczę, dziwię się tylko, że ktoś takiego Dyzmy blogosfery w ogóle chce słuchać. Jest tylu mądrych ludzi na świecie, a Dziennik Wschodni robi artykuł o nikim. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ją od lat. Eliza słynie z nijakości i bylejakości, odwalania wszystkiego powierzchownie, ograniczenia intelektualnego, błędów merytorycznych i językowych, kopiowania treści i obrazków, wciskania ludziom niepotrzebnych bubli za gruby hajs (karierę zaczynała od sprzedaży chińskich zegarków, haha), a przy tym wszystkim - z kosmicznego ego i przekonania o własnej za**bistości. Nie zazdroszczę, dziwię się tylko, że ktoś takiego Dyzmy blogosfery w ogóle chce słuchać. Jest tylu mądrych ludzi na świecie, a Dziennik Wschodni robi artykuł o nikim. Wstyd.
 Weszłam na blog tej Pani kilka lat temu, raz... i tyle mi wystarczyło. Ten artykuł to chyba rzeczywiście reklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie   jej stare wpisy na forum wizaz  ; Elizaaaaa (nawet tam promowała swoją stronę).   Ban stały i  chamskie odzywki, do tego kupno na allegro 69 k fanów z prywatnego konta (są gdzieś screeny w necje). Takie to jej biznesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak super się sprzedawały to nie musiałaby non stop reklamować tego na fb (wyświetlają mi się posty sponsorowane).  Kto w ogóle takie coś kupuję? :0. Tracę wiarę w dzisiejszą młodzież .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tu widać ludzką zazdrość:) co więcej widać, że ludzie utkneliście w minionym wieku i nie widzicie jak to wszystko sie zmienia. Smutne jest to jak potraficie komentować krytykując a przy tym  nie robiąc nic żeby ten milion zarobic:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...