Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pociąg Lublin - Bydgoszcz o krok od katastrofy. Hamował w ostatniej chwili

Utworzony przez Al POlikot, 19 września 2010 r. o 18:37
PO co ta POnika. Przecież każde dziecko Wam to POwie, że POciągi na trasie Lublin Warszawa POruszają się na oko 30-40 km/h a chwilami osiągają maksymalną prędkość 70 km/h, stąd taka POpularność szybszych i o POłowę tańszyh busów, więc i zderzenie nie byłoby wielkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z góry przepraszam ale już mam tego dosyć i mnie poniosło... Czy wy pier***eni pisowcy nie potraficie napisać nic inaczej? Wtrącacie wszędzie te swoje infantylne, pisane dużymi literami 'PO'? ku*** już mnie krew zalewa jak je***e pi(s)zdusie w co drugim komentarzu muszą walnąć coś takiego... Dżizus ku*** ja pier***ę!... Świry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pociąg nie jeździ z chełma i nie nazywa się chełmianin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt: "Rzecznik Polskich Linii Kolejowych PKP był dzisiaj nieuchwytny." Pytanie: czy rzecznik spółki w która skarb państwa pompuje kupę kasy z naszych podatków otrzyma wynagrodzenie za dzień gdy był nieuchwytny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Z góry przepraszam ale już mam tego dosyć i mnie poniosło... Czy wy pier***eni pisowcy nie potraficie napisać nic inaczej? Wtrącacie wszędzie te swoje infantylne, pisane dużymi literami 'PO'? ku*** już mnie krew zalewa jak je***e pi(s)zdusie w co drugim komentarzu muszą walnąć coś takiego... Dżizus ku*** ja pier***ę!... Świry!
Jakie PO taki POciagi i taki POsr..any prezydent.czymaj sie POjasiu cieplo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cyt: "Rzecznik Polskich Linii Kolejowych PKP był dzisiaj nieuchwytny." Pytanie: czy rzecznik spółki w która skarb państwa pompuje kupę kasy z naszych podatków otrzyma wynagrodzenie za dzień gdy był nieuchwytny?
redaktor tak sobie napisał pewnie, a gdzie miał być w niedziele? w biurze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Z góry przepraszam ale już mam tego dosyć i mnie poniosło... Czy wy pier***eni pisowcy nie potraficie napisać nic inaczej? Wtrącacie wszędzie te swoje infantylne, pisane dużymi literami 'PO'? ku*** już mnie krew zalewa jak je***e pi(s)zdusie w co drugim komentarzu muszą walnąć coś takiego... Dżizus ku*** ja pier***ę!... Świry!
Prymitywny jak typowy elektorat Platformy. Żeby się teraz dowartościować po prostackim komentarzu proponuję namówić kogoś z rodziny lub znajomych aby zagłosowali na jedynie słuszną partię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Z góry przepraszam ale już mam tego dosyć i mnie poniosło... Czy wy pier***eni pisowcy nie potraficie napisać nic inaczej? Wtrącacie wszędzie te swoje infantylne, pisane dużymi literami 'PO'? ku*** już mnie krew zalewa jak je***e pi(s)zdusie w co drugim komentarzu muszą walnąć coś takiego... Dżizus ku*** ja pier***ę!... Świry!
Zgadzam się. I te PISswiry uważają że po odpowiada również za: Koklusz gradobicie rak piersi i trzęsienie ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Z góry przepraszam ale już mam tego dosyć i mnie poniosło... Czy wy pier***eni pisowcy nie potraficie napisać nic inaczej? Wtrącacie wszędzie te swoje infantylne, pisane dużymi literami 'PO'? ku*** już mnie krew zalewa jak je***e pi(s)zdusie w co drugim komentarzu muszą walnąć coś takiego... Dżizus ku*** ja pier***ę!... Świry!
Spoko Piotrek. Oni zarabiają "srebrniki" na piwo. To takie PPPP (Płatne Piszące Pachołki Pisowskie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Z góry przepraszam ale już mam tego dosyć i mnie poniosło... Czy wy pier***eni pisowcy nie potraficie napisać nic inaczej? Wtrącacie wszędzie te swoje infantylne, pisane dużymi literami 'PO'? ku*** już mnie krew zalewa jak je***e pi(s)zdusie w co drugim komentarzu muszą walnąć coś takiego... Dżizus ku*** ja pier***ę!... Świry!
sPOkojnie. Nazwanie mnie pisowcem jest równie obraźliwe jak nazwanie pełowniakiem. Obie sekty mam w POtężnej POgardzie bo obie to katastrofa dla POlski. Zawsze myślałem, że rządy towarzysza Buzka był najgorsze. POtem Miller i Belka sprawili, że zmieniłem zdanie. Obecnie eurosocjalistyczna lodalicja PO-ZSL POtężnie zadłuża Polskę (od515 do 720 mld PLN w try lata. PKP jest POństwowe więc Ministerstwo Skarbu z jewrotowarzyszem skarbu Gradem i sam płemieł są odPOwiedzialni za ten bajzej i należy ich za to krytykować a nie opozycję, kościół katolicki czy związek hodowców kanarków. POnownie POzdrawiam i życzę POwrotu do POłengo zdrowia z POmocą towarzyszki koPOcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO napisał:
Jakie PO taki POciagi i taki POsr..any prezydent.czymaj sie POjasiu cieplo. [/quote] Powiem krótko - ssij! [quote name='beata' date='19 wrzesień 2010 - 20:28 ' timestamp='1284920906' post='349810'] Prymitywny jak typowy elektorat Platformy. Żeby się teraz dowartościować po prostackim komentarzu proponuję namówić kogoś z rodziny lub znajomych aby zagłosowali na jedynie słuszną partię.
Prostacki komentarz - to Twoje zdanie, ja proponuję Ci czytać 'między wierszami' (zwłaszcza odnieść się do moich słów w kontekście filmu "Dzień Świra")... Widać, że Ci ludzie są zafiksowani na tym punkcie, co jest jakąś dziecinadą, a w efekcie mogą wyprowadzić kogoś z równowagi (np. mnie - niespotykanie spokojnego człowieka)... Elektorat Platformy? Jestem za spokojem i za tym, żeby Polska poszła do przodu (rozwinęła się, ludzie żyli dostatnio, zrelaksowani)... Wali mnie jaka partia będzie rządzić, bo w tych czasach wszyscy są tam po to, żeby się dorobić... Nie wiem czy istnieje jakiś polityk 'z powołania'... Wiem, że deklaracje składane przed wyborami powinny być rozliczane, ale nie przy następnych wyborach, tylko tak jak w przypadku firmy, która nie wywiązuje się z umowy (np. kary finansowe - ogromne, dla partii)... Myślę, że wtedy coś się zmieni... W każdym razie trzeba iść do przodu, a upolitycznianie każdej, nawet nie związanej z polityką sprawy, jest chore (tak jak wypowiedzi przy artykule o pożarze szpitala)... Czas się ogarnąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu dyżurny Ruchu z Garwolina wpuścił pociąg osobowy na zajęty tor pomiędzy Garwolinem i Pilawą. O obecności drezyny musiał wiedzieć. Całe szczęście maszynista w porę się zorientował. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Al POlikot napisał:
sPOkojnie. Nazwanie mnie pisowcem jest równie obraźliwe jak nazwanie pełowniakiem. Obie sekty mam w POtężnej POgardzie bo obie to katastrofa dla POlski. Zawsze myślałem, że rządy towarzysza Buzka był najgorsze. POtem Miller i Belka sprawili, że zmieniłem zdanie. Obecnie eurosocjalistyczna lodalicja PO-ZSL POtężnie zadłuża Polskę (od515 do 720 mld PLN w try lata. PKP jest POństwowe więc Ministerstwo Skarbu z jewrotowarzyszem skarbu Gradem i sam płemieł są odPOwiedzialni za ten bajzej i należy ich za to krytykować a nie opozycję, kościół katolicki czy związek hodowców kanarków. POnownie POzdrawiam i życzę POwrotu do POłengo zdrowia z POmocą towarzyszki koPOcz.
Najbardziej mnie rozwala jak przy każdej okazji (np. zdarzenie na torach) takie jełopy jak ten cytowany wyżej, żywy trup, wpier***ają politykę, utykają ją w każdy artykuł, bez względu na to, o czym on jest, wtykają ją w co się da... pier***nij się w łeb dywagatorze od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antek napisał:
pier***nij się w łeb dywagatorze od siedmiu boleści.
Kolejny POpapraniec który nie POtrafi pisać inaczej niż za POmocą wulgaryzmów. To jest właśnie POziom POpaprańców. Dno totalne. Resztki tego czego nie rozkradli (Rysiu Misiu Ździsiu itp.) albo nie sprzedali, oddadzą kacapom, sowieckie du_PO_włazy jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...