Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pociąg "pospieszny" Kołobrzeg - Lublin pobija rekord opóźnienia

Utworzony przez Tomasz, 25 lipca 2010 r. o 18:31
Kto jeszcze dziś pociągami jeździ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejarze skalkulowali czas przejazdu 700 kilometrowej trasy na 14 godz.!!!To jest dopiero szok!!!My się szczycimy,że jesteśmy w UE? Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wojną można było regulować zegarek według przejazdu pociągu,a teraz/?.Teraz to mozna regulować datę przejazdu pociągu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Kto jeszcze dziś pociągami jeździ???
ja, a co takie dziwne, widzę, ze kupiłeś sobie jakiego grata 20 letniego i szpanijesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby kolejarze znowu spawać do torów składy zaczęli? Przyczyna jest bardziej prozaicznej natury - już dzisiaj potrzeba 30 mld PLN żeby przywrócić Polskie Koleje do stanu sprzed 20 lat! Nie ma Lublin szybkiej kolei, nie ma Lublin trasy szybkiego ruchu, nie ma Lublin obwodnicy, nie ma Lublin lotniska, ale miał wczoraj "Europe" i za 600 tys PLN kolejne przedwyborcze igrzyska! Za rok ten sam przejazd zajmie 24h, a w 31 rocznicę "Lubelskiego Lipca" wystąpi poseł Palikot ze swoją reaktywowaną kapelą pod nazwą PO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktos sie w końcu opamieta i przypomni jak powinny kursować pociagi, ile powinny mieć wagonów i jaka powinna byc obsługa i bezpieczeństwo.Obecnie stan jest gorszy jak przed 100 laty w erze pary.Taki stan to hańba dla kolei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale rekordzistą jest chyba Lublin - Chełm z 22.07 14:28. Podróż trwała ok 7 godzin czyli średnio 10 km/h. To dopiero "wyczyn".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez zawsze mozna jechac InterCity a nie tylko pospiesznymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może porozmawiać trzeba na ten temat z bonzami kolejarskiej "Solidarności" zanim przed następnymi wyborami zaczną robić strajki i zadymy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja, a co takie dziwne, widzę, ze kupiłeś sobie jakiego grata 20 letniego i szpanijesz
Tak, synku szpanije Ciebie zawierucha wojenna z Wileńszczyzny przygnała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś (2007 rok) jechałem pośpiesznym do Gdańska z przesiadką w Bydgoszczy. pier***ony złom spóźnił się do Bydgoszczy i nie zdążyłem na pośpiech do Gdańska. Jechał czasami 50km/h... Musiałem czekać na osobowy, który wlókł się, zatrzymując po wszystkich przystankach. Za bilet nikt mi nie chciał zwrócić. Rozjebać to PKP, bo to jakaś chora firma jest..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vv napisał:
A może ktos sie w końcu opamieta i przypomni jak powinny kursować pociagi, ile powinny mieć wagonów i jaka powinna byc obsługa i bezpieczeństwo.Obecnie stan jest gorszy jak przed 100 laty w erze pary.Taki stan to hańba dla kolei.
Masz rację kolego. W erze pary jeździli jak w zegareczku. Można było zegarek stroić od przejeżdżających parowozów ze składami. Teraz to nie jest kolej, tylko jakaś pseudo kolejowo-elektryczna kpina. Wyobraźcie sobie, że są przypadki, gdy psuje się elektrowóz i ściągają go ze szlaku.... parowozem (autentyk z okolic Poznania - tam jeszcze mają w Wolsztynie czynne parowozy) ehhh.... buchające parą czarne, żywe maszyny, szkoda, że już was nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podawać ich do sądu i żądać odszkodowań ....albo niech to funkcjonuje jak należy albo zorganizujemy kolejny "Lubelski Lipiec" i zbudujemy KOLEJną Polskę bez doradców od Michnika,Jeziorańskiego,Bartoszewskiego,Lewartowa i ich "ikony"-Wałęsy,oraz takiego prezydenta jakiego nam wybali dzisiaj. Puentą III RP niech zostanie "Pędzący Królik" a nam Polakom jest konieczna IV,ale już nasza Rzeczypospolita Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda NOWOCZESNY I MODERNIZOWANY kraj przez Platformę Obywatelska. Ich rządy doprowadza Polskę do kompletnej ruiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO TE SZYBKIE POCIĄGI CO JE OBIECAŁ TUSK BOCHACHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...