Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pod mężczyzną załamał się lód. Nurkowie wyłowili ciało z Wisły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2018 r. o 16:05 Powrót do artykułu
tak się zastanawiam, że jak dostanę jałmużnę emeryturę po 40 latach pracy to nie wiem czy tak samo nie zrobić, bo mam żal do rządzących, że bez pracy dostają za darmo tyle pieniędzy tj. z 500+, gdzie ja musiałam pracować na swoje dzieci i teraz po 40 latach pracy mam dostać jałmużnę, to po co żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
tak się zastanawiam, że jak dostanę jałmużnę emeryturę po 40 latach pracy  to nie wiem czy tak samo nie zrobić, bo mam żal do rządzących, że bez pracy dostają za darmo tyle pieniędzy tj. z 500+, gdzie ja musiałam pracować na swoje dzieci i teraz po 40 latach pracy mam dostać jałmużnę, to po co żyć
 ludziom pracy płacą jałmużnę a tu trwonią miliony -  Blisko 15 mln zł przez 1,5 roku. MON tłumaczy się ze służbowych kart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...