Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podejrzani o okrutne zabijanie psów. Przerabiali psi tłuszcz na smalec?

Utworzony przez Gość, 13 maja 2014 r. o 19:28
      XXI wiek ,POLSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
      XXI wiek ,POLSKA
A co jeść ??  jak żyć w tym dzikim kraju ?? Tusk musi odejść !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSK  NAS COFNĄŁ O KILKA EPOK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widze w tym nic złego. Uniewinnić i wypuścić a wcześniej przeprosić. Jadłem mięso z psa i mogę potwierdzić pierwsza klasa. Bardzo delikatne i kruche ma lekko słodkawy smak.Smalec natomiast z psa leczy wiele chorób skóry i jest to specyfik bardzo poszukiwany. Jeśli by ktoś był zainteresowany mogę podać namiary firmy która skupuje psy do dalszej przeróbki płacą dobrze bo 11zł za kilogram ale pies w wieku do 1,5 roku a za starszego 7zł 50gr za kg. Skupują też koty do dalszej przeróbki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widze w tym nic złego. Uniewinnić i wypuścić a wcześniej przeprosić. Jadłem mięso z psa i mogę potwierdzić pierwsza klasa. Bardzo delikatne i kruche ma lekko słodkawy smak.Smalec natomiast z psa leczy wiele chorób skóry i jest to specyfik bardzo poszukiwany. Jeśli by ktoś był zainteresowany mogę podać namiary firmy która skupuje psy do dalszej przeróbki płacą dobrze bo 11zł za kilogram ale pies w wieku do 1,5 roku a za starszego 7zł 50gr za kg. Skupują też koty do dalszej przeróbki.
SZczura biorą??  mam tysiące,mogę oddać jak ktoś kichę kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widze w tym nic złego. Uniewinnić i wypuścić a wcześniej przeprosić. Jadłem mięso z psa i mogę potwierdzić pierwsza klasa. Bardzo delikatne i kruche ma lekko słodkawy smak.Smalec natomiast z psa leczy wiele chorób skóry i jest to specyfik bardzo poszukiwany. Jeśli by ktoś był zainteresowany mogę podać namiary firmy która skupuje psy do dalszej przeróbki płacą dobrze bo 11zł za kilogram ale pies w wieku do 1,5 roku a za starszego 7zł 50gr za kg. Skupują też koty do dalszej przeróbki.
ja bym prosił o namiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale proceder trwal od 2001 wiec kaczynscy tez maczali w tym palce ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...