Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podlasie: Krowa zabiła kobietę

Utworzony przez ~angus~, 21 maja 2009 r. o 11:13
Widać krowa miała dość tego codziennego dojenia... albo miała BSE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna krowa, może była maltretowana przez właścicieli. Tak często na wsi bywa. Wczesną wiosna byk zabił jakiegoś dziadka, gdy ten "zachęcał" go widłami po nosie do powrotu do zagrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~angus~ napisał:
Widać krowa miała dość tego codziennego dojenia... albo miała BSE ?
To mnie rozbawiłeś! Widziałeś kiedyś potulnego byka? Z takim zwierzęciem trzeba ostro, bo jeśli wyczuje, ze jesteś słabszy, to po Tobie. Po to przekłuwa mu się nozdrza, żeby jakoś nad nim zapanować. Po co się jeden z drugim wypowiadasz, skoro krowy na oczy nie widziałeś i nie wiesz do czego jest zdolna. Stało się nieszczęście,a tu jakieś żarty na forum. Neokids!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat z krowami mam na co dzień do czynienie z racji wykonywanego zabiegu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~angus~ napisał:
Akurat z krowami mam na co dzień do czynienie z racji wykonywanego zabiegu
hahaha jestes bykiem rozpłodowym - bo wiesz "każdy rolnik rozwojowy - sam zapładnia swoje krowy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...