Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogotowie przewoziło żyjącego człowieka w worku dla zmarłych (wideo)

Utworzony przez kompan, 5 listopada 2013 r. o 09:33
Mam stycznosc z tego rodzaju osobami i potrafia tak cuchnac ze na wymioty zbiera i nie wiem czy ktos potem chciałby jechac w karetce po takim pacjencie. Jezeli goscio nie chce sie wykapac przynajmniej raz na miesiac to niech sie liczy ze moze znalesc sie w takiej sytuacji jak w artykule a krzykaczom proponuje zabrac taka osobe do domu i niech sprobuja doprowadzic ja do normalnosci i zycze powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh... worek na zwloki :D ... dobra dobra... Trzeba było obywatela w jedwabie zawinąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościa zapieli pasami do noszy ponieważ takie są przepisy bezpieczeństwa a on mówi że mu było ciasno ......to chyba jakieś jaja . Teraz to on jest celebryta.... i ma fory w TV..... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam OBURZONYCH!....czy wiedzą jak takie osobniki śmierdzą i ile  mogą mieć na sobie pasożytów!!??? może mieli go nieść na rękach?...uważam, że dyskutowanie na ten temat jest zwykłym idiotyzmem, bo w tym czasie KIEDY MUSIELIBY TĘ KARETKĘ ODKAŻAĆ MOGŁO PRZYJŚĆ WEZWANIE DO KOLEJNEGO CHOREGO... ludzie!..puknijcie się w głowy!!!..gdzie wy szukacie sensacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbmy z tego tragedii. Chociaż z drugiej strony jak człowiek jest z wypadku, zakrwawiony i brudny to jednak nikt go nie wkłada do worka. Fakt jednak, że bezdomni w dużej części potrafią zalatywać odorem na odległość, że o robactwie nie wspomnę. Jednak na miejscu przełożonych to bym się zastanowiła co robić w takiej sytuacji, a nie od razu rozmyślała o karze dla pracowników. A media niech robią z siebie świętszych od papieża i nie szukają sensacji tam gdzie jej nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAZDA KARETKA MA FOLIE RATUNKOWE KOSZTUJACE OK 12zl! Wiec za to powinien sie wziac prokurator..
Pytam OBURZONYCH!....czy wiedzą jak takie osobniki śmierdzą i ile  mogą mieć na sobie pasożytów!!??? może mieli go nieść na rękach?...uważam, że dyskutowanie na ten temat jest zwykłym idiotyzmem, bo w tym czasie KIEDY MUSIELIBY TĘ KARETKĘ ODKAŻAĆ MOGŁO PRZYJŚĆ WEZWANIE DO KOLEJNEGO CHOREGO... ludzie!..puknijcie się w głowy!!!..gdzie wy szukacie sensacji...
   
Pytam OBURZONYCH!....czy wiedzą jak takie osobniki śmierdzą i ile  mogą mieć na sobie pasożytów!!??? może mieli go nieść na rękach?...uważam, że dyskutowanie na ten temat jest zwykłym idiotyzmem, bo w tym czasie KIEDY MUSIELIBY TĘ KARETKĘ ODKAŻAĆ MOGŁO PRZYJŚĆ WEZWANIE DO KOLEJNEGO CHOREGO... ludzie!..puknijcie się w głowy!!!..gdzie wy szukacie sensacji...
KAZDA KARETKA MA FOLIE  RATUNKOWE KOSZTUJACE ok 12zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..aaa..razem piliscie..Ty jeszcze nie straciles domu i czasem sie myjesz ;) ..poczekaj, Ciebie tez moga wyrzucic z mieszkania jak stracisz prace i bedziesz zalegac z oplatami.. :P
Mam stycznosc z tego rodzaju osobami i potrafia tak cuchnac ze na wymioty zbiera i nie wiem czy ktos potem chciałby jechac w karetce po takim pacjencie. Jezeli goscio nie chce sie wykapac przynajmniej raz na miesiac to niech sie liczy ze moze znalesc sie w takiej sytuacji jak w artykule a krzykaczom proponuje zabrac taka osobe do domu i niech sprobuja doprowadzic ja do normalnosci i zycze powodzenia
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościa zapieli pasami do noszy ponieważ takie są przepisy bezpieczeństwa a on mówi że mu było ciasno ......to chyba jakieś jaja . Teraz to on jest celebryta.... i ma fory w TV..... :D
Zapieli go pasami a potem pawulonem żeby nie fikał,tak nie może być !!!!  tusk musi odejść !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ? może mieli zapijaczonego menela wieżć na łóżku z białą . świeżo wykrochmaloną pościelą? Zaraz Hofmann wystąpi z apelem o dymisje Tuska , a Macierewicz powie że to ręka Putina. Ten kraj zamienia sie w dom wariatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ? może mieli zapijaczonego menela wieżć na łóżku z białą . świeżo wykrochmaloną pościelą? Zaraz Hofmann wystąpi z apelem o dymisje Tuska , a Macierewicz powie że to ręka Putina. Ten kraj zamienia sie w dom wariatów
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...