Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb Lecha i Marii Kaczyńskich. Prezydent spocznie w krypcie Piłsudskiego

Utworzony przez 100 g., 13 kwietnia 2010 r. o 19:29
zgadzam sie z tym ze Prezydent lepiej alby spoczął w Warszawie, gdyz byl z nia zwiazany, ale nie rozumiem wypowiedzi, ze nie zasluguje na spoczynek na Wawelu... zastnanowcie sie nad soba, co wy mowicie? Piłsudski zyl w czasie wojny, mial mozliwosc sie wykazac w bardziej ekstramalnych sytuacjach niz Lech Kaczynski, gdyz takie byly owczesne czasy, pelne przelewu krwi, braku rownosci, teraz jest inaczej, nie ma juz prymitywnych sposobow walki (jaknp w 1 czy 2 wojne swiatowej), a Lech Kaczynski robil to co mu powierzono z wielkim zaangazowaniem, wkladal w to serce, nie patrzyl tylko na swoje korzysci, czy jest w was tyle patriotyzmu co w Nim??????? malo kto w tych czasach oddalby zycie za ojczyzne, a w dodatklu byl znakomitym politykiem, nie zawahalabym sie zaglosowac ponownie na p. Kaczynskiego. Byc moze za 20 lub 50 lat bedzie opisany w podreczniku do historii jako osoba godnie sprawujaca wladze. Moje zdanie jest takie: ZASLUZYL NA POCHOWANIE NA WAWELU, ALE LEPIEJ ZEBY SPOCZAL W RODZINNEJ I BLISKIEJ WARSZAWIE.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie Rodacy , że media w Polsce są powodem naszych ludzkich sporów na ten temat pochówku jak i innych spraw jakie w naszym kochanym kraju mają miejsce !!!!!!!!!!!! A my Krakowianie powinniśmy być dumni , że taka uroczystość będzie w naszym królewskim mieście Krakowie. Proszę !! Opamiętajcie się. I nie słuchacie tego co nam przekazują w telewizji , bo jest to stek kłamstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czemu znowu ktoś musiał zamącić... Powązki byłyby bardziej odpowiednie. Wawel jest kompletnie nieodpowiedni. Jeszcze w krypcie Piłsudzkiego... Prezydent Kaczyński miał swoje zasługi, był patriotą to na pewno ale mimo to nie uważam aby upoważniało go to do spoczęcia na Wawelu. Najgorsze jest to, że jak sądze - on sam tego by nie chciał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy strasznym narodem, teraz to sobie uświadomiłam, chociaż dla lokalnych społeczności przepracowałam całe niemal dorosłe życie. Miałam przyjemność współpracować z ludźmi i dla ludzi.Byliśmy zupełnie innym społeczeństwem w sferze społecznej i osobistej. Teraz nauczyliśmy się być padlinożercami. Chodzimy jak hieny i szukamy krwi. To takie medialne i podniecające., Nie trzeba kupować viagry. Cieszę się, ze nie muszę mieć przyjemności, wątpliwej zresztą, aby potrzebować zrozumienia u tych, z wysokimi ambicjami, a niskimi progami. Całuję rączki proszę państwa, ale wysiadam z tego pociągu, który prowadzi na manowce. Obudzona, niepoprawna romantyczka,kochająca bliźniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie i jeszcze raz nie! Wawel jest dla bardziej zasłużonych, dla wręcz wybitnych, miejsce dla zasłużonych Prezydentów jest w Warszawie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestujcie sobie! I tak nic nie osiągniecie! Na Wawel składa się zamek i katedra. Zamek nie jest własnością kościoła, ale katedra, tu macie pecha, niestety tak, specjalnie sprawdziłem! Wniosek jest prosty, jaką decyzję Dziwisz by nie podjął jako zarządca mienia kościelnego (nie państwowego!) miał do niej prawo i żaden świecki ignorant, pomimo największych protestów w żaden sposób tego nie zmieni. Nie wpłyniecie na Dziwisza, bo nie macie żadnych sensownych argumentów no chyba, że uznać za tak owe waszą wrogość, brak sympatii i nieposzanowanie żałoby. W ten sposób daliście Mu się poznać, podziękujcie swoim nadgorliwym kolegom, to ich zasługa, że o żadnych dyskusjach mowy już nie ma, kogo jak kogo, ale Dziwisza machanie transparentem w dniach ogólnie społecznego wyciszenia i na oczach kamer, mogło jedynie zniechęcić i tak też się stało. Trzeba było powstrzymać tych wyrywnych i kulturalnie, bez wariactw spróbować rozmawiać, a nie drzeć mordy na franciszkańskiej, to wtedy może mielibyście jakieś szanse... Powtarzam! Żadna inna instytucja poza kościołem nie ma uprawnień żeby móc cokolwiek zmienić a, że wam rozmowa z Jego przedstawicielem raczej nie wyszła, bo woleliście zacząć w inny sposób, to macie problem i nauczkę, że wszelkie spory stara się najpierw załatwiać pokojowo, a nie od razu wojennie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wawel miejsce święte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem człowiekiem wierzacym i patriotą , dlatego musze bronić spokoju i powagi miejsc świetych dla Polaków, jakimjest Wawel. Decyzja najbliższej rodziny lLecha i kardynała Dziwisza przemienia Wawel w cmentarz parafialny , jest pochopona i wprowadza niepotrzebny ferment w społeczeńs\twie polskim w tak tragicznym momencie oraz stwarza niebezpieczny precedens: gdyż co 5 lat bedzie nowy prezydent wolnej R.P. i kazdy z nich kiedyś umrze, a dotychczas żaden z 6 zmarłych prezdentów Polski nie leży na Wawelu. Poza tym jest to decyzja wbrew woli Lecha i Marii Kaczyńskich, niezgodna z ich podstawowymi zasadami, t.j. prostotą skromnością i gorącym patriotyzmem, czyli wielką czcią i poszanowaniem POMNIKÓW HISTORII POLSKI. Tym postanowieniem decydenci zniweczyli ich życiowe zasady i uznawane wartości. Uczmy się rozsądnego patriotyzmu od Polaków przebtwających na obczyżnie . Rodzina Prezydenta Kaczorowskiego , który równiez zginął z Lechem K. nawet nie dopuszczała wersji pogrzebu na Wawelu, chociaż Kaczorowski , jako żołnierz Armii Andersa CZYNNIE walczył o wolną Polskę,przelewał krew a nie atrament. Dlatego też pozostaje kard. Dziwiszowii Rodzinie pomodlić sie do UKOCHANEGO PAPIEZA , który w swoich przemówieniach Wawel nazywał miejscem SWIĘTYM dla POLAKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebywałe, że będąc przeciwnikami Kaczyńskiego ziejącymi do niego nienawiścią używacie w swojej argumentacji słów pochlebnych na jego temat! Żałosne, a zarazem śmieszne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem człowiekiem wierzącym i patriotą , dlatego muszę bronić spokoju i powagi miejsc świętych dla Polaków, jakim jest Wawel. Decyzja najbliższej rodziny Lecha i kardynała Dziwisza przemienia Wawel w cmentarz parafialny , jest pochopna i wprowadza niepotrzebny ferment w społeczeństwie polskim w tak tragicznym momencie oraz stwarza niebezpieczny precedens: gdyż co 5 lat będzie nowy prezydent wolnej R.P. i każdy z nich kiedyś umrze, a dotychczas żaden z 6 zmarłych prezydentów Polski nie leży na Wawelu. Poza tym jest to decyzja wbrew woli Lecha i Marii Kaczyńskich, niezgodna z ich podstawowymi zasadami, t.j. prostotą skromnością i gorącym patriotyzmem, czyli wielką czcią i poszanowaniem POMNIKÓW HISTORII POLSKI. Tym postanowieniem decydenci zniweczyli ich życiowe zasady i uznawane wartości. Uczmy się rozsądnego patriotyzmu od Polaków przebywających na obczyźnie . Rodzina Prezydenta Kaczorowskiego , który również zginął z Lechem K. nawet nie dopuszczała wersji pogrzebu na Wawelu, chociaż Kaczorowski , jako żołnierz Armii Andersa CZYNNIE walczył o wolną Polskę,przelewał krew a nie atrament. Dlatego też pozostaje kard. Dziwiszowi i Rodzinie pomodlić się do UKOCHANEGO PAPIEŻA , który w swoich przemówieniach Wawel nazywał miejscem ŚWIĘTYM dla POLAKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przegięcie pały.Ciekawe kiedy beatyfikacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez ten pogrzeb na wawelu wawel dla mnie stracił swoją rangę chowają tam już urzędników bez zasług. na stronie z gg już nawet fotke zamieścili kaczyński Santo Subito. Plany nadania imienia kaczyńskigo stadionowi , parką ,most ,jescze ulice przemianować zostało i nawet wam nawigacja nie pomoże. Na wawel na pewno chciał też i jarosław bo zapewni i sobie tam miejsce bo któż będzie tak beszczelny żeby kochających się bliziniaków po śmierci rozdzielać. Koleinym chorym pomysłem PISU jest obowiąze wycieczki szkolne na wawel i do katynia chyba po to żeby oglądać ich lidera . Owszem nasz prezydent robił trochę jak to w tv mówią dla upamiętnienia miejsc historycznych warznych dla kraju bo to zapewniału mu medialność szkoda że nie zrobił nic dla kraju a jak wiecie samą historią nikt rodzin nie nakarmi . A teraz sam przeszedł do historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego piszesz że prezydent się sam ośmieszał to dlaczego Polacy tak licznie wyszli na ulice Warszawy oraz Krakowa. Jeżeli on by nie obchodził polaków to by ludzie nie stali tyle godzin że by oddać hołd prezydenckiej parze. Myślę że ks. Dziwisz podjął właściwą decyzję. On leciał oddać hołd ludziom pomordowanym w Katyniu. Teraz jemu trzeba oddać hołd. On zginą jak prawdziwy polski patriota. Lepiej odmów za nich wieczne odpoczywanie a nie pisz takich bzdur. Przemyśl to co napisałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO TO ROBICIE DAJCIE JUŻ IM SPOKOJNIE ODEJŚĆ .....A KTO Z WAS CHCIAŁBY ZGINĄĆ TAKĄ ŚMIERCIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CI CO TAM SPOCZYWAJĄ SĄ CZYŚCI I BEZ GRZESZKÓW ???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁAM OD POCZĄTKU ZA TYM BY SPOCZĘLI TAM I JESTEM Z TEGO DUMNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO WY ZROBILIŚCIE DLA NARODU ...........? JESZCZE RAZ TAK TO JEST MIEJSCE DLA PREZYDENTA I JEGO MAŁŻONKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...