Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb Pary Prezydenckiej na Wawelu - Byliśmy tam razem

Utworzony przez Arko, 18 kwietnia 2010 r. o 18:01
A Życiński mówił w kwadransie swoim, że nie może bo ma obowiązki, jednak należy powiedzieć prawdę, że nie przepadał za P. Kaczyńskim, bo nie był z PO (czyli jego ulubiona partia) dlatego nie pojechał. nie oszukiwałby ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstępne tłumaczenie amatorskiego nagrania po katastrofie w Smoleńsku: 0:11:00 – postać przebiega w oddali z lewej strony wraku 0:12:00 – Uspokój się 0:18:00 – Patrz mu w oczy 0:19:00 – postać na wraku samolotu pomiędzy lewym a środkowym kołem 0:21:00 – uspokój się! 0:29:00 – wsiech! (wszystkich!) 0:31:00 – ubijat! (zabijać!) 0:31:00 – 0:44:00 – leżąca postać koło skrzydła, która podnosi ręce do góry w geście poddania się a z lewej strony głównego drzewa niejasna postać kierująca coś w stronę leżącej postaci z uniesionymi do góry rękami 0:43:00 – Krugom dawaj, krygom! On uchodit! Okrążaj go, okrążaj! On ucieka! 0:45:00 – widać drugą osobę w czerwonej kurtce pomiędzy drugim a trzecim kołem 0:48:00 – dawaj gnata 0:48:00 – 0:49:00 – Dawaj sjuda, naskuda! – Chodź tu kanalio! (dosłownie dawaj tu, paskudo!) 0:50:00 – i ubijaj siuda! (i zabij tutaj!) albo “nie zabijajcie nas” albo Ubiegaj sjuda!-Tu uciekaj! 0:53:00 – żyje! albo strleljaj! 0:55:00 – słychać przeładowanie broni 0:57:00 – STRZAŁ! 1:00:00 – Ni chuja sjebie! 1:06:00 – STRZAŁ! (między gałęziami nad ogniem) 1:12:00 – zmiana planów kuźwa! 1:12:00 – 1:13:00 – Wsje nazad, bystro! Wszyscy do tyłu, natychmiast! 1:13:00 – STRZAŁ! 1:15:00 – STRZAŁ! 1:18:00 – otiec uchodi! (ojciec uciekaj!) “idjom towariszu, uchodom”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka przyczyna katastrofy? Samolot uderzył w pierwsze drzewo 1050m od pasa do lądowania. Drzewo ma średnio 20m wysokości, czyli samolot był już niżej. Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego samolot był na wysokości niższej niż 20m ponad kilometr od pasa do lądowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie koniec tej martyrologicznej szopki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
wstępne tłumaczenie amatorskiego nagrania po katastrofie w Smoleńsku: (...)
co to za bzdura na Boga....?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka przyczyna tragedii, tym samolotem latali świetni piloci,w czym problem ten samolot był naprawdę świetnie wyposażony i przygotowany do tego typu lotów nawet w mgle. Jeśli jego przyrządy pozwalały na kontynłowanie lotu to dlaczego spadł.Myślę ż przyczyny trzeba szukać gdzie indziej......... , to nie błąd pilota to brak przygotowania lotniska do przyjęcia samolotu pary prezydenckiej nie wiem może to............. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...