Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb Pawła Adamowicza. Kondukt żałobny wyruszył ulicami Gdańska [transmisja]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2019 r. o 17:16 Powrót do artykułu
wiem ze to nie moment na komentarze, ale to wydarzenie może odwrócić całkowicie scenę polityczną w kraju. Oby wszyscy politycy wyciągnęli wnioski że warto być uczciwym w życiu jak i w polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Nie możecie podać sobie rąk, jeśli macie zaciśnięte pięści.”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wariat namieszał w całym kraju. Paweł Adamowicz niech spoczywa w pokoju :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno rodzina prosiła o nieupolitycznianie pogrzebu, ale jak tu nie skorzystać z okazji i wepchnąć się na siłę. To jest niesmaczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem ze to nie moment na komentarze, ale to wydarzenie może odwrócić całkowicie scenę polityczną w kraju. Oby wszyscy politycy wyciągnęli wnioski że warto być uczciwym w życiu jak i w polityce.
 Nic się nie zmieni. Już pewnie w przyszłym tygodniu politycy wrócą do swojego i będą się obrzucać między sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....az trudno uwierzyć, że w ponoć katolickim kraju ludzie radują się ze śmierci człowieka! To wasze człowieczeństwo jest wprost proporcjonalne do chrześcijaństwa, jakie wyznajecie! Pan Adamowicz był prezydentem metropolii z woli mieszkańców, a wybory wygrał z sposób wręcz spektakularny! Już w niedzielę postanowiłem natychmiast po ukończeniu studiów i specjalizacji udać się na emigrację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masowa histeria .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co przejmujący gogusiu. W poważaniu mam twoją emigrację ale jeśliś taki wrażliwy i uczciwy to oddaj kasę za studiowanie w Polsce i pal motor nawet do Pakistanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....az trudno uwierzyć, że w ponoć katolickim kraju ludzie radują się ze śmierci człowieka! To wasze człowieczeństwo jest wprost proporcjonalne do chrześcijaństwa, jakie wyznajecie! Pan Adamowicz był prezydentem metropolii z woli mieszkańców, a wybory wygrał z sposób wręcz spektakularny!  Już w niedzielę postanowiłem natychmiast po ukończeniu studiów i specjalizacji udać się na emigrację.
 Sorry ale kogo obchodza twoje emigracyjne checi ? Krzyzyk na droge i lec gdzie cie oczy poniosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papieża w to nie mieszaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałęsa pewnie był w nowej koszulce T-shirt z napisem KONSTYTUCJA. POwinien być twarzą kampanii reklamowej Totolotka. Mało kto miał takiego farta wygrywać w tamtym czasie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----   Kan. 1242 – W kościołach nie należy grzebać zmarłych, chyba że chodzi o Biskupa Rzymskiego, kardynałów lub biskupów diecezjalnych, również emerytowanych, którzy powinni być chowani we własnym kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu tak noszą trumnę? Po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....az trudno uwierzyć, że w ponoć katolickim kraju ludzie radują się ze śmierci człowieka! To wasze człowieczeństwo jest wprost proporcjonalne do chrześcijaństwa, jakie wyznajecie! Pan Adamowicz był prezydentem metropolii z woli mieszkańców, a wybory wygrał z sposób wręcz spektakularny!  Już w niedzielę postanowiłem natychmiast po ukończeniu studiów i specjalizacji udać się na emigrację.
 Ja też myślałem o emigracji, ale ostatnio uwierzyłem, że za sprawą dr Zuka wkrótce w Kozim Grodzie otworzą się spektakularne szanse dla młodych ludzi, w związku z czym postanowiłem, że lepiej będzie dołożyć moją własną cegiełkę do tego rozwoju, zwłaszcza że szykują się ostatnio bardzo interesujące inwestycje mieszkaniowe - w sam raz dla młodych ludzi po studiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent pojechał oddać przysługę swojemu przyjacielowi. Ale taki kiep jak ty nie zrozumie tego. A w niedzielę pewnie pobiegniesz jak zwykle do kościoła udając świętego. Obłudniku! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oni te zdjęcia to sobie do albumu robią? Jeden to się lewą ręką przeżegnał, bo w prawej telefon trzymał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu tak noszą trumnę? Po co?
 Żebyś się pytał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak umarł Pan bogaty To mu nieśli wieńce, kwiaty Order dali mu po śmierci By mu złocił się na piersi A jak umarł chłop z fabryki Nie płakali, bo był nikim Odszkodowań nie ma wtedy Trumnę trzeba brać na kredyt A jak padło dziecko z głodu Nie ruszyło to narodu Dalej po bogaczu kwilił Taki to był nastrój chwili Po bogactwie cień zostaje I choć śmierć nasz grosz wydaje Nie kupimy skrawka nieba Na niego zasłużyć trzeba . Autor Marceli Szpak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś mimo wysilków - nie udało się niczego nielegalnego udowodnić - więc nie powtarzaj bredni - choć dziś - w dniu pogrzebu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak umarł Pan bogaty To mu nieśli wieńce, kwiaty Order dali mu po śmierci By mu złocił się na piersi A jak umarł chłop z fabryki Nie płakali, bo był nikim Odszkodowań nie ma wtedy Trumnę trzeba brać na kredyt A jak padło dziecko z głodu Nie ruszyło to narodu Dalej po bogaczu kwilił Taki to był nastrój chwili Po bogactwie cień zostaje I choć śmierć nasz grosz wydaje Nie kupimy skrawka nieba Na niego zasłużyć trzeba . Autor Marceli Szpak.
 A kto napisał wcześniej wiersz w podobnym tonie cytuję/ A jak poszedł król na wojnę grały jemu surmy zdrojne, grały jemu surmy złote na zwycięstwo na ochotę.../Maria Konopnicka czy wspomniany przez ciebie Marceli Szpak, tak pytam z ciekawości? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...