Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb prezydenta Kaczyńskiego i jego żony prawodpodobnie na Wawelu

Utworzony przez crx, 13 kwietnia 2010 r. o 10:50
Ktoś tu napisał wyżej wiersz o małym rycerzu... Naprawdę ten niedzielny karawan wykonany z wojskowej armaty i wojskowe pojazdy z inicjałami ŻW (Żandarmeria wojskowa) jest najlepszym obrazkiem nadentej patetyczności... Spójżcie jak z zwykłych DOBRYCH choć jednak naiwnych ludzi można w mgnieniu oka zrobic medialny obrazek kampani wyborczej. W co ja mam po tym widoku uwierzyć? Dobry ciepły człowiek - jak pisano, mówiono i pokazywano w ciągu ostatniego tygodnia jedzie w swoją ostatnią drogę na najbardziej chyba symbolicznym narzędziu do zabijania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie piszcie prawdy,prawda w oczy kole. Napisałem ze komuna się cieszy że rozbił prawicę i w nagrodę pochowany będzie na Wawelu i wiecie co, usunięto ten tekst.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolny napisał:
Ludzie nie piszcie prawdy,prawda w oczy kole. Napisałem ze komuna się cieszy że rozbił prawicę i w nagrodę pochowany będzie na Wawelu i wiecie co, usunięto ten tekst.
KONFIDENCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...