Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb prezydenta Lecha i Marii Kaczyńskiej prawdopodobnie w niedzielę

Utworzony przez Fiszka, 13 kwietnia 2010 r. o 11:39
Mam pytanie: gdzie jest niejaki Sikorski, który wrzeszczał i skandował, nawołując obecnych na spotkaniu propagandowym: "Lech Kaczyński - były prezydent" ? Gdzie on jest ? Panie Sikorski - dotarło do Pana co Pan mówił ? Zadowolony Pan jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem że prezydent Kaczyński był dla wielu ludzi ważną personą i należą mu się honory ale pochowanie na wawelu to już jest lekka przesada.Tam leżą najwięksi Polacy bohaterzy narodowi i najwybitniejsi ludzie których naród Polski wydał.nie wolno działać zbyt pochopnie,pewne wartości wymagają szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już można się przyznać do sympatii i szacunku dla śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Teraz już można, bo Tragicznie Zmarły nie zagrozi tym, co jeszcze parę dni temu z pogardą wymawiali Jego imię. Strzeżmy się obłudy i kłamstwa. Gdyż są zniewagą pamięci i zasług Tych, co odeszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niedziele żal, miała być sobota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie - może być pochowany nawet na księżycu. I tak większość w 90 % w rządzie to rzydostwo - ich miejsce jest po za granicami naszego kraju. Więc może być i tam!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem, że katastrofa, która się wydarzyła jest tragedią narodową. Zgadzam się z tym, że Prezydentowi RP i pozostałym ofiarom należy się hołd pamięci. Ale czy wystarczy pełnić urząd prezydenta i tragicznie zginąć, żeby zostać pochowanym wśród królów na Wawelu. Dlaczego jesteśmy takimi hipokrytami, dokonując oceny prezydentury za życia miernej, a po śmierci podnosząc do rangi bohatera narodowego? Opamiętajmy się w porównaniach do Jana Pawła II. Ostatni prezydent na uchodztwie Prezydent Ryszard Kaczorowski również zginął w tej samej katastrofie, chciałbym wiedzieć czy jemu również w ten sam sposób zostanie oddany hołd. A może to już kampania wyborcza i próba zbicia kapitały na tragedii, która się wydarzyła. Chociaż łączę się w smutku z rodzinami zmarłych i być może ktoś moimi przemyśleniami może poczuć się urażony, musiałem napisać to, co mnie nurtuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,że Glowa Państw wraz z małżonka winna być pochowana albo zgodnie z wola rodziny w grobowcu rodzinnym, albo obok Prezydenta Narutowicza. Pochowanie na Wawelu wśrod krolow Polski wiecej przyniesie zla niż sie spodziewamy. Na nowo podzieli społeczeństwo ,co spowoduje nowe poważne konflikty , a do tego nie nalezy doprowadzać jest to nie potrzebne. Zachowajmy pamięc ,a nie p twórzmy nowych konfliktow. Cześć ich pamięci !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lomax napisał:
Ja wiem że prezydent Kaczyński był dla wielu ludzi ważną personą i należą mu się honory ale pochowanie na wawelu to już jest lekka przesada.Tam leżą najwięksi Polacy bohaterzy narodowi i najwybitniejsi ludzie których naród Polski wydał.nie wolno działać zbyt pochopnie,pewne wartości wymagają szacunku.
Zgadzam sie calkowicie . Działanie pochopne to zły doradca. Z calym szacunkiem dla Prezydenta -nie wolno tego robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nam nowe podziały. Tu nie powinno być polityki. Prosze o zastanowienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś pytał społeczeństwo w tej sprawie. Emocje i głupota bierze góre nad rozumem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pzostałe ofiary proponuję pochować na dziedzińcy Wzgórza Wawelskiego i pogodzic wszystkich. Wszyscy ktorzy tragicznie zgineli zgineli dla Polski. Cześć ich Pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za życia psy wieszano, a po śmierci w sumie wypadku jak wiele innych, robi się wielkiego bohatera i równa się w pochówku z królami Polski na Wawelu, a w sumie to nic nie zrobił, był tylko z racji stanowiska wyciszonym aktywnym działaczem PIS-u. Trzymał z żydami, gdyż sam był żydem pod nazwiskiem - Kalkstein….. Nie wiem czy to decyzja rodziny. Rodzina dziś nie jest świadoma tego co robi, jest otumaniona niespodziewaną sytuacją i może lekami psychotropowymi, a cwaniacy to już wykorzystują. Dalej po cichu w białych rękawiczkach żydostwo robi swoje, tak jak od wieków. Tej plagi nie można wytępić. Nie dadzą umrzeć, nie dadzą żyć – jesteśmy ciągle w niewoli. Mówi się o zniewoleniu przez komunę, a nie dostrzega się zniewolenia żydowskiego. Oni to robią niedostrzegalnie, ale skutecznie. Polacy są ogłupieni i oślepieni i tego nie widzą. Wejdź na listę rządową i zobacz ich pochodzenie. To jest bardzo zły pomysł - Wawel. Gdyby zakończył kadencję prezydencką jak poprzednicy i umarł by w normalny sposób – nigdy tam by nie był pochowany. Wystarczy przypadkowo zginąć i staję się już prawie świętym, a bohaterem na pewno. Taka to POLSKA!!! Tydzień spokoju – wyciszenia, a potem dalej na noże i po trupach do koryta i władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równy Królom. Panie Prezydencie, zadanie zostało wykonane! Wawel jest Sanktuarium Narodowym. Nie udało się pochować godnego Wawelu naszego Papieża - trzeba było poszukać kogoś innego. Jestem zdania, że Katedra w Warszawie byłaby godnym i właściwym miejscem dla Prezydenta i Jego Małżonki. Wawel to lekka przesada. Więcej, to skandal! Kardynał Stefan Wyszyński był godnym Wawelu lecz nie został tam pochowany. Do kiedy Wawelem rządzili ludzie nie z plebsu - Kardynał Sapieha - to taki pochówek na pewno nie miałby miejsca. No cóż, służący pozostanie zawsze służącym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już można się przyznać do sympatii i szacunku dla śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Teraz już można, bo Tragicznie Zmarły nie zagrozi tym, co jeszcze parę dni temu z pogardą wymawiali Jego imię. Strzeżmy się obłudy i kłamstwa. Gdyż są zniewagą pamięci i zasług Tych, co odeszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA PROTESTUJE BY TAK MIERNĄ POSTAĆ JAK Ś.P Lech Kaczyński chować na Wawelu.Opamiętajcie się gorące głowy.Ja wybierałem się na pogrzeb do Warszawy.Jeżeli dojdzie do profanacji krypt wawelskich w czasie uroczystości pogrzebowych dokonam samospalenia podobnie jak uczynił to przed laty mój daleki kuzyn na stadionie X lecia w Warszawie w czasie uroczystości dożynkowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginęła nasza elita rządząca - cześć im i WIECZNY BODPOCZYNEK. Jestem poruszony postawą rodziny Państwa Kaczyńskich w sprawie pochówku P. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w raz z Małżonką Panią Marią Kaczyńską na WAWELU. Jak to się ma do Józefa Piłsudskiego, Władysława Sikorskiego, króla Jan III Sobieskiego, Józefa Poniatowskiego, króla Michała Korybuta Wiśniowieckiego, Tadeusza Kościuszko, Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Cypriana Kamila Norwida i innych znamienitych polaków? NIE POJĘTE I TRUDNO MNIE TO ZROZUMIEĆ - nawet w takim dniu jak śmierć swego brata i bratowej udowadniać do końca o wyższości i bucie. Jestem: zniesmaczony, zdenerwowany, zawiedziony, rozczarowany i smutny. Panteon naszych Wieszczów, Królów, Wodzów zamarzył się P. Jarosławowi smutne to, iż ugodził tym w dumę prawdziwych patriotów Polaków. Zadziwiła mnie też postawa kardynała Stanisława Dziwisza - Em. DLACZEGO WAWEL DLACZEGO!. memento
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pięt nie dorasta tym pochowanym na Wawelu - opamiętajcie się. Warszawa Mu nie godna!!!!!!!!!!!! Paranoja!!!!!!!!! Tu rodzina nie zdecydowała - zrobił to ktoś inny. To profanacja Wawelu!!!!!!! Jeszcze Dziwisz palce w to miesza!!!!!! Wszyscy chyba naćpani::::!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spieprzaj dziadu! slowa mowia za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
Uważam,że Glowa Państw wraz z małżonka winna być pochowana albo zgodnie z wola rodziny w grobowcu rodzinnym, albo obok Prezydenta Narutowicza. Pochowanie na Wawelu wśrod krolow Polski wiecej przyniesie zla niż sie spodziewamy. Na nowo podzieli społeczeństwo ,co spowoduje nowe poważne konflikty , a do tego nie nalezy doprowadzać jest to nie potrzebne. Zachowajmy pamięc ,a nie p twórzmy nowych konfliktow. Cześć ich pamięci !!
W pełni zgadzam się,co do miejsca pochówku.Natomiast sądzę,że mówienie o spójności jest wynikiem emocji.Nie godne jest by w tak koszmarnej emocjonalnie dla narodu wykorzystywać osobiste/jednej grupy aspiracje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasach "HIEN, KOLOROWYCH REKLAM, SPRZEDAWCZYKÓW, IGNORANTÓW, BLUŹNIERCÓW, SZMATŁAWYCH PISM, SKORUMPOWANYCH PRYWATNYCH TELEWIZJI, POLITYKÓW BEZ HONORU I GODNOŚCI" Nasz Prezydent zachował godność, honor. Trudno o WIELKICH POLAKÓW, PATRIOTÓW... lecz prof Lech Kaczyński taki właśnie był!! Media skutecznie zdemolowały jego wizerunek, ludzie dali się manipulować ale teraz może Polacy otworzą oczy i zastanowią się jaką gazetę kupić i jaki kanał włączyć... << BÓG, HONOR, OJCZYZNA>> Chyba OSTATNI w naszej polityce ;;;PREZYDENT-WIELKI PATRIOTA-CZŁOWIEK HONORU;:: WAWEL jak najbardziej , tylko czy mieszkańcy Krakowa na to zasługują , raczej nie! Bliżej mi do Warszawy i sercem i mentalnością , ale decyzja zapadła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...