Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pokażesz dowód, kupisz prezerwatywę

Utworzony przez bajlando, 24 kwietnia 2009 r. o 08:44
mnie sie jakiś deb*** w realu na kasie pytał o dowód ciota jakaś widac ze sam nigdy nie kupował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROSMANN TO SIEĆ NIEMIECKA PODLEGŁA CENTRALI W NIECZMECH A NIE JAKIEJŚ NAWIEDZONEJ, CÓRZE RYDZYKA HOCHSZTAPLERA!!!>???SKLEPY KTÓRE WYDAJĄ SAME BEZ UZGODNIENIA Z CENTRALĄ GŁUPIE ZAKAZY POWINNY BYĆ RUGOWANE A KIEROWNICY KTÓRZY STOSUJĄ TAKIE BZDRUY DYSCYPLINARNIE WYWALANI Z ROBOTY!!!POLSKA DO CHOLERY TO NIE IRAN ,MIMO,ŻE KLECHY I ICH SŁUGUSI PSEUDOPLITYCY MAJĄ SILNY WPYŁW NA SPRAWY W KRAJU,W TYM SPOŁECZNE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cofamy się w rozwoju chyba wprowadzajac takie "przepisy" i to jeszcze pomysłu osoby która osmieszała się na każdym kroku będąc rzecznikiem. Niedługo moze i apteki wprowadzą zakaz sprzedaży pigułek kobietom niezamężnym? Paranoja, co za kraj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, popieram ! Jeśli chcesz mieć dziecko, to prezerwatywa nie jest ci potrzebna. A jeśli nie chcesz mieć dziecka to wystarczy tego nie robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bajlando napisał:
mnie sie jakiś deb*** w realu na kasie pytał o dowód ciota jakaś widac ze sam nigdy nie kupował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bajlando napisał:
mnie sie jakiś deb*** w realu na kasie pytał o dowód ciota jakaś widac ze sam nigdy nie kupował
a moze, po prostu, wygladasz jak dzieciak, a nie jak dorosly, ktory potrafi i uprawia...? domyslam sie, ze idea pomyslu bylo, to, zeby dzieciaki nie uprawialy seksu i idea, sama w sobie, jest dobra, ale... i tak beda to robily, a jak nie beda mogly kupic prezerwatyw, to beda mialy dzieci... dobrze bedzie jak beda je oddawaly do adopcji, a nie mordowaly...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Ewa Sowińska to lezbijka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz napisał:
Bardzo dobrze, popieram ! Jeśli chcesz mieć dziecko, to prezerwatywa nie jest ci potrzebna. A jeśli nie chcesz mieć dziecka to wystarczy tego nie robić.
Ciekawe czy księża uprawiajac seks z ministrantami lub innymi osobami płci męskiej również nie uzywają gumek, chcoiaż pewnie nie mają takiej potrzeby, bo z tego ciąży nie będzie. Poza tym istnieją inne środki antykoncepcyjne, bardziej skuteczne niż prezerwatywa. Polecam wszystkim co chcą się kochać dla przyjemności, bez stresu ewentualnej wpadki i świadomie planują własne rodzicielstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za półgłówki w rosmanie może dzieciaki chcą sobie z kondonów zrobi balony . Jak bylem mały też takie robiłem i nic się złego nie działo .Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawczyni to jakaś młoda idiotka bo innych nie widziałem ale czemu zachowuje sie jak MOHER?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...