Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pokochają Palikota za bimber

Utworzony przez Andziuś, 28 stycznia 2010 r. o 09:14
Jestem za! Już zakładam firmę produkującą .. aparaturę bimbrozyjną !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepadam za tym panem, ale w tym momencie to jego pomysł świetnie wpisuje się w politykę państwa wobec Lubelszczyzny. Przemysłu nie ma, pracy nie ma, perspektyw także, więc niech się naród zalewa na umór, wtedy odechce się protestów, strajków, rewolucji itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę. Mam trochę drzew owocowych na działce, robię nalewki na swoje potrzeby, a spirytus w sklepie jest okropnie drogiiiiiii. i nie zgadzam się z tym że chłop jak za Sasa będzie rozpijany-jak chce pić byle co to kupi na bazarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świetny pomysł !!! Na całym świecie produkują domowym sposobem wspaniałe trunki ,teraz również u nas będzie można spróbować różnego rodzaju alkoholi . To przyczyni się w pewnym stopniu do rozwoju agroturystyki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry gest, który prawdopodobnie zostanie zawerowany przez prezydenta. Lecz on Będzie uważany za tego który chciał dobrze, w efekcie okaże się potentatem produkcji żołądkowej, czytaj wyjdzie na swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mój nos pomysł rzeczywiście odważny -ale rolnik za żadne skarby nie zechce zapłacić akcyzy!Taki on już jest i koniec.Ażeby go zachęcić do zapłacenia akcyzy należałoby w zamian znieść opłaty za zabranie z lasu wiatrołomów lub coś podobnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobry gest, który prawdopodobnie zostanie zawerowany przez prezydenta. Lecz on Będzie uważany za tego który chciał dobrze, w efekcie okaże się potentatem produkcji żołądkowej, czytaj wyjdzie na swoje.
Takom i ja myslal. Prezydent nie podpisze bo na oko niezgodne z konstytucja a Janusz posel Palikot dobrze chcial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac PO Farze w Lublinie - tam się możesz napić z POsłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubię tego gościa, Palikot powinien zostać prezydentem:) i to nie chodzi tylko o bimber ale ogólnie, to jest gość z charakterem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli już tacy,w nieodległej historii Polski, którzy płacąc wódką za zobowiązania piekli dwie pieczenie na jednym ogniu.Rozpijali Naród i mieli niemalże darmowy prowiant.Ten człowiek już naprawdę nie ma się czym pożytecznym zająć ? Że on jest pusty w pewnych obszarach swojego ciała to jeszcze chce tym imponować ? Komu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
lubię tego gościa, Palikot powinien zostać prezydentem:) i to nie chodzi tylko o bimber ale ogólnie, to jest gość z charakterem
lubisz bo nie znasz. poznasz, przestaniesz lubić. swoją drogą, popatrzcie na zdjęcie? czego innego może się czepić niż wódy? będzie pierwszy efekt Komisji Przyjazne Państwo - może nie będzie ono przyjaźniejsze, ale na pewno da się to łatwiej znieść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W koncu ! Moze bedzie mozna w koncu kupic w sklepie a nie na 'komisariacie' zielonego shreka aka ducha puszczy z pod bialego stoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pokochają Palikota za bimber" - i znienawidza, za zmiany w ustawie o VAT!!! PO ostanich zmianach fiskalnych jak w banku mamy awans na ostatnia pozycje w rankingu wolnosci gospodarczych. Nic tylko sie bimbrem uchlac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Janusz! ja widziałem, że on jest swój chłop. Najpierw "małpki" teraz bimber, pytanie co będzie następne ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...