Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pokojowa Nagroda Nobla dla WOŚP? Jest oficjalna nominacja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2017 r. o 12:39 Powrót do artykułu
gratulacje. trzymam kciuki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek też dostał . Obama też się nią szczyci . Ów nagroda traci na wartości humanitarnej . Tam gdzie kasa robi kasę , w różny sposób dla bogacących się elit , tam nagroda lawiruje PO salonach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Piotr Wielgucki udowodnił samo istnienie mechanizmu transakcji i umów w trójkącie podmiotów (fundacja WOŚP spółka ,,Złoty Melon” i firma „Mrówka Cała”), a nawet ta wątpliwa dokumentacja księgowa mechanizm ten potwierdzała, konieczne było ustalenie zakresu tego mechanizmu, a tym samym zasadności użytych przez oskarżonego w tym zakresie sformułowań, przez zażądanie dokumentacji księgowej w formie, która jednoznacznie udzieliłaby odpowiedzi co do kwot tych transakcji, a której sądowi odmówiono” – napisał sędzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale te pieski ujadają głośno. Pewnie z bezsilności i wściekłości. Ujadajcie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuje mnie za ile działa fundacja, ważne jest to, że w szpitalach jest sprzęt na którym diagnozowane są moje i nie tylko moje dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nominacja jest dla WOŚP czyli wszystkich ludzi którzy tworzą, popierają i obsługują te wydarzenie a nie dla samego Owsiaka. To duża różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bolek też dostał . Obama też się nią szczyci . Ów nagroda traci na wartości humanitarnej . Tam gdzie kasa robi kasę , w różny sposób dla bogacących się elit , tam nagroda lawiruje PO salonach .
WOŚP to nie "Bolek" z SB nie współpracowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie przez ostatni rok szczególnie,że prześcigamy się kto bardziej ośmieszy ten kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nominata winni zgłosić rodzice co żebrzą na operacje dla małych dzieci w USA bo Jąkała Jurcio ma Ich w nosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo też ma ich w nosie i to szczególnie. Wydają miliony na limuzyny a na służbę zdrowia i ratowanie dzieci ktoś inny musi zbierać. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się w głowie nie mieści, aby tak szemranego faceta, jakim jest Jurcio, zgłosić do nagrody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się w głowie nie mieści żeby być takim ignorantem nie potrafiącym czytać. To WOŚP a nie Owsiak otrzymało nominację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOSP to Owsiak i to się w głowie nie mieści, aby tego nie zrozumieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOŚP to nie Owsiak tylko ludzie którzy tworzą orkiestrę łącznie z wolontariuszami i wszystkimi którzy ją wspierają, Jasiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skowyt oburzonych nominacją jest co najwyżej godny politowania. A co się będzie działo jeżeli orkiestra tego Nobla jednak otrzyma? Hahahah, niektórzy dosłownie wyjdą z siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bolek też dostał . Obama też się nią szczyci . Ów nagroda traci na wartości humanitarnej . Tam gdzie kasa robi kasę , w różny sposób dla bogacących się elit , tam nagroda lawiruje PO salonach .
Owa nagroda, owa. Ale ów człowiek tego nie rozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Odnoszę wrażenie przez ostatni rok szczególnie,że prześcigamy się kto bardziej ośmieszy ten kraj."
a ja jestem pewny że ośmieszasz polski język....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski katolik ma tak, że jak ktoś inny może dostać nagrodę to zachowuje się jakby to było z jego kieszeni... takie umiłownie bliźniego... Wytłumaczcie mi to dlaczego wam to tak przeszkadza że ktoś (np Owsiak) lub grupa osób (np WOŚP) robi coś dla innych...? Sprzęt WOŚP widziałem w szpitalch a już caritasu czy KRK nie widziałem...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko ładnie pięknie ale jakby co, to kto dostanie tą kasę...??????????? myślicie że ludzie wolontariusze którzy naiwnie zapieprzają na chwałę okularnika w kolorowych portkach??????????? no..... zastanówcie się... z kim podzieliłby się towarzysz owsiak????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyjemy, zobaczymy. Ty pewnie byś się z nikim nie podzielił taką nagrodą, każdy sądzi po sobie podobno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...