Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy nie chcą zaostrzenia zakazu handlu. Sejm zastanawia się nad zmianami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2018 r. o 14:20 Powrót do artykułu
Po co chcą ingerować w Nasz wolny czas? To jest mój czas wolny i robię w nim co chce, a to czy pójdę na zakupy czy poleżę to już moja decyzja.. Gdzie ta wolna polska jak chcą Nam rozkazywać/nakazywać co mamy robić!? Może niedługo będzie zakaz pracy? Na to liczę - wtedy zawszę będę bardzo wypoczęty... Idiotyzm i chęć kierowania Naszym życiem; dziękuje PIS: podsumowując: nie, nie zagłosuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę, że większość polaków jest za handlowymi niedzielami!!!! niedziele powinny być wolne dla jak największej liczby polaków :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę pracować w Niedzielę ludzie znieście ten przeklęty zakaz handlu Ja muszę pracować Ja muszę żyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje durna zmiano :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten rząd to TRAGEDIA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto normalny robi zakupy w niedziele? Komu się chce? Widziałem w galerii kiedyś ludzi w niedziele oglądają ale raczej nic nie kupują... Jak ktoś chce to sobie kupi na tygodniu hehe idą podwyżki także zapomnijcie o zakupach 500+ kosztuje i podwyżki dla służb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma być jak w Europie. Brak nakazu tyrania w Niedzielę! Mi zamknięte sklepy w niedzielę w Niemczech nie przeszkadza. Jest tyle innych miejsc do zwiedzenia niż stanie przy kasie. Od tego jest WOLNA SOBOTA ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cha cha cha!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowska i solidaruchowa szmaciarnia chce nam życie urządzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas zmienić sejm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Tobie nie podobała się praca w SOBOTĘ i zmieniłaś ją,ciesząc się wolnym weekendem. A od innych oczekujesz żeby pracowali również w niedzielę . A co byłoby gdyby wszyscy pracownicy handlu  też poszło w Twoje ślady . Hipokryzja pełną gębą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boję się krwi nie zostaję pielegniarką, nie chce pracować w weekendy, nie zatrudniam się jako sprzedawca. Proste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś się w 4 literach poprzewracało. Nie chcą pracować w niedzielę ? Niech zostaną urzędnikami, lekarzami czy założą własną firmę. To wy powinniście latać wokół klientów bo to dzięki nim macie pracę, szanowni sprzedawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skamieliny z czasów PRLu ograniczają nam prawo dla naszego dobra. (takie komunistyczne). Zamiast dać większą wypłatę osobą pracującym w niedziele, to wolą im zakazać pracy. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powino być tak jak kiedyś ? Soboty do 14 a niedziela wolna ? Aha... czyli alkohol sprzedawany od 13 tej, w sklepach NIC na półkach , kartki na żywność i inne rzeczy, kolejki kilkunastu godzinne po wszystko ... SERIO ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...