Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy o swoim seksie: Jesteśmy zadowoleni

Utworzony przez kamil, 8 marca 2010 r. o 15:47 Powrót do artykułu
Sporo infomacji na temat podrywania, seksu, calowania znajdziesz na blogu http://stylowowlozku.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem pewnego problemu w tym kraju, mianowicie obnoszenia się ze swoją seksualnością. Co kogo obchodzi ile czasu poświęcam na robieniu loda a ile na myciu przed stosunkiem? ile czasu trwa wsad a ile wyjęcie?????? Czy naprawdę nie ma już ciekawszych tematów???? jeśli dochodzę w 5 minut a nie w 7 tzn, że jestem gorsza? nie rozumiem SENSU ani tej ankiety ani tego artykuły. Pewnie jestem niemodna /"nietrendi" ;/ żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że powinniśmy mówić o seksualności jak najwięcej, bo to najważniejsza sfera życia człowieka. Bez udanego seksu diabli wezmą prędzej czy później każdy związek, nawet najbardziej miłośny na początku. I nikt i nic, żadne zakazy i nakazy religijne i obyczajowe nie wygrają z potrzebą bliskości spełnianą przez ludzi właśnie poprzez seks. To taka magiczna część naszego życia, którą bagatelizujemy, której się wstydzimy, nie wiedzieć dlaczego. A tak prawdę mówiąc, cóż mnie obchodzi wielka polityka, wielki biznes i inne tego typu pierdoły, na które mają czas ci, którym w życiu erotycznym się nie wiedzie. Bez spełnienia erotycznego nie będzie na świecie miłości, tylko frustracja, która prowadzi na manowce niby ważniejszych spraw - wielkiej polityki i tym podobnych. Gdyby każdy zajął się uszczęśliwianiem siebie i swojego partnera i zaczął właśnie od relacji erotycznych i emocjonalnych, to uniknęlibyśmy wielu problemów nawet w skali ludzkości. Gdyby Adolfik i Józik mieli udane i zdrowe relacje erotyczne, nie byłoby holocaustu i sybiru, bo w wolnym czasie pędziliby co tchu do alkowy, zamiast obmyślać ludobójcze plany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...