Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy po 50. tracą miliardy przez brak internetu

Utworzony przez starydziad, 21 stycznia 2015 r. o 22:30
Polacy po 50. tracą miliardy przez brak internetu
  Z całym szacunkiem - ale chyba tu kogoś p o j e b a ł o! Skoro tracą ci, którzy nie korzystają z internetu - korzystający zeń zyskują - czyż nie? Otóż teza taka jest horrendalną bzdurą! Od sześciu lat jestem emerytem, mam mieć w kwietniu 70 lat i używając internetu od lat ośmiu nie widzę żadnej różnicy w mojej sytuacji materialnej w porównaniu do moich znajomych staruchów nie korzystających z internetu - może nawet jest różnica na ich korzyść, bo mają więcej czasu, który mi zżera internet. Mam bankowość internetową, robię zakupy w necie, zdobywam tu informacje - ale próba załatwienia on line błahej nawet sprawy urzędowej w UG, NFZ, ZUS etc etc - to jakaś mrzonka! O jakichkolwiek wymiernych zyskach finansowych nawet nie wspominam, bo szkoda słów...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda, aby wmówić społeczeństwu, że to wina braku dostępu do internetu i zajać go tym problemem odwaracają uwagę od prawdziwych problemów: podwyższony wiek emerytalny, brak mimalnej stawki godzinowej, służba zdrowia, umowy śmieciowe, bezrobocie również wśród młodych ludzi, współczesne niewolnictwo charujesz jak wół a g**no Ci płacą.  Ale zwalajmy wszytsko na internet i ogłupiajmy nadal naród, aby inni na nim żerowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tracą ?Chyba naciągacze, co teraz chodzą po chałupach i wciskają staruchom badziewie i różne niekorzystne umowy.Jakby tych wykluczonych podłączyć do neta i oswoić w użytkowaniu to rynek dla oszustów urusłby do niezłych rozmiarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie obywatele tracą miliardy lecz złodzieje różnej maści łącznie z rządem fachowców typu Tuska i wrednej premier,ktura już wszyski stołki (o---ła) Wszędzie gdzie zakieś funkcje brała sobie wysokie premie ,tak jak w sejmie czy ministerstwie zdrowia.Ludzie po 50-tce nie dajcie się zgłupieć.Podawanie im numerów kont czy kupowanie przez internet to być ich więżniem kapitalistynym poddanym ich mości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w Polsce mężczyźni i kobiety po 50tce to młodzi ludzie, bez nich w Polsce nie byłoby NIC, czyżby kogoś ogarnęła paranoja?  .   Myślę, że to zwyczajna chęć zysku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ma pan świętą rację. Poza tym uzależnienie nie koreluje z systemem wartości pokoleń niezachłannych. Ludzie po 50ce bardzo są w cenie, bo reprezentują sobą innych lepszy system wartości i zdrowszy tryb życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie korzystają, bo tak naprawdę to po co? Jakie mają z tego kozyści? Nic nie tracą, a wręcz oszczędzają, bo nie wnoszą opłat. Stratni są natomiast operatorzy, bo tracą klientów. Bez internetu da się żyć. A dla starszych ludzi to wychodzi z korzyścią dla zdrowia, bo zamiast ślęczeć przed komputerem mają czas na ruch na świeżym powietrzu. Nie każdy musi być maniakiem internetowym, są też rozsądni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...