Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polak ratował wieloryba umierającego na mieliźnie w Bałtyku (wideo)

Utworzony przez ws, 17 czerwca 2010 r. o 21:17
Prawda o szpitalach.. ...######www.youtube.com/watch?v=fw6or5oJZ0c ...######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5500264,Plan_PO__prywatyzacja_szpitali_bez_zgody_Sejmu.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nosz qwa kolejny bohater narodowy! nie macie już o czym pisać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi polaczek. Do szkoły pod górkę... okładać klapsami 8 tonowe zdychające zwierze.... Żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rATUJ PROSZĘ , AŻ SIĘ TRZĘSĘ POLSKĄ MŁODZIEŻ PRZED DOPALACZAMI..... RATUJ BRAT ! MI JUŻ ZOSTAŁ ODEBRANY GŁOS - SZYBKA SMIER MNIE CZEKA ! RATUJCIE PEOWCY PISOWCY LEWICOWCY WSZYSCY - TO ../.. ratujcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może myślał, że to teściowa i chciał ją do wody zepchnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dym napisał:
rATUJ PROSZĘ , AŻ SIĘ TRZĘSĘ POLSKĄ MŁODZIEŻ PRZED DOPALACZAMI..... RATUJ BRAT ! MI JUŻ ZOSTAŁ ODEBRANY GŁOS - SZYBKA SMIER MNIE CZEKA ! RATUJCIE PEOWCY PISOWCY LEWICOWCY WSZYSCY - TO ../.. ratujcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zacznij brać coś innego,bo to co bierzesz teraz najwyraźniej Ci szkodzi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30-to tonowy,he,he,he.Redaktorku było do szkoły pod górkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Zacznij brać coś innego,bo to co bierzesz teraz najwyraźniej Ci szkodzi.....
co 3 rendgeny czaszki, szczepionka na tezca, znieczulenie i pociete dlonie szklem ? myslisz, ze jak mnie jakis cpun na ulicy dopada jak goryl-od tyłu myslisz ze to zle uzywki? nie widzisz problemu? to ja was pieprze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję odwagi i chęci niesienia pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...