Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Poznałam swojego obecnego męża 8 lat temu- właśnie przez internet, od 3 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i wiem, że to jest właśnie ten jedyny:). Ale jeśli ktoś chce mnie naśladować, bo napalił się, że mi się udało, to zawsze przestrzegam innych przed takim sposobem szukania partnera czy partnerki. Ja miałam szczęście, wtedy pedofilia dopiero zaczynała wchodzić na strony www, moim zdaniem 8-9 lat temu przy początkach internetu w Polsce ludzie byli bardziej szczerzy w swoich wypowiedziach i bardziej myśleli o poznaniu przyszłego partnera na serio, a nie tylko dla zabawy czy to emocjonalnej, czy seksualnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdnaiem to nie jest dobra rzecz, mam kolezanke ktora cały czas zawiera przez czat nowe znajomosci, cały czas sie na to nakreca a pozniej przezywa to strasznie.Nawet twierdzi ze w jednym znich jest zakochana od 3 lat a na oczy go nie widziała... nie ma to jak kogos poznac w zyciu realnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...