Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Policja potraktowała mnie jak bandytę"

Utworzony przez Andrzej, 9 maja 2012 r. o 16:25
RODAK napisał:
Szanowna Pani Anno Smarzak z biura prasowego LKomendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie: Co to ma znaczyc :"... i ewentualnie zwróci uwagę, żeby nie używali słów, które mogą być opacznie zrozumiałe". Czy to sa jakies zarty ? Owi panowie powinni dostac dysplinarke i po ryju dwa razy za chamstwo wobec obywatela ktory placi podatki na takich jak oni prostakow ... A pani mi tu wypisuje : "żeby nie używali słów, które mogą być opacznie zrozumiałe" - no nie wierze ... do domu , zupy gotowac, kobieto !
Kmiocie jeden, w każdym innym kraju to po ryju dostałbyś ty. A po drugie pajacu chciałem ci powiedzieć, że tak się składa że policjanci również płaca podatki i to niemałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODAK napisał:
Szanowna Pani Anno Smarzak z biura prasowego LKomendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie: Co to ma znaczyc :"... i ewentualnie zwróci uwagę, żeby nie używali słów, które mogą być opacznie zrozumiałe". Czy to sa jakies zarty ? Owi panowie powinni dostac dysplinarke i po ryju dwa razy za chamstwo wobec obywatela ktory placi podatki na takich jak oni prostakow ... A pani mi tu wypisuje : "żeby nie używali słów, które mogą być opacznie zrozumiałe" - no nie wierze ... do domu , zupy gotowac, kobieto !
Kmiocie jeden, w każdym innym kraju to po ryju dostałbyś ty. A po drugie pajacu chciałem ci powiedzieć, że tak się składa że policjanci również płaca podatki i to niemałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj bidulku ty jeden, nieborajstwo tak sobie jechałeś i tak na ciebie napadli... czemu na mnie tak nigdy nie napadli ani na nikogo z moich znajomych ? Normalnie serce mi się kraje jak czytam te brednie. Niezły kozaczek musiał być z ciebie i trochę ci kity przystrzygli, pewnie myślałeś że taki tygrys-filozof jak z ciebie wyjdzie to będziesz ponad prawem, a tu mały myk i znalazłeś się z powrotem na ziemi. Ciesz się, w stanach pewnie leżałbyś na glebie i spływał krwią i szczyną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to był Chuk Noriss w POlskim wydaniu, POdwójny. A jak mówia ,,ryba psuje się od głowy"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arek ty psem jestes gnoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artur napisał:
arek ty psem jestes gnoju
A ty cwelem jesteś i nie mam żadnych wątpliwości co do tego. Pewnie nie raz w ZK pucowali ci odbyt i teraz masz żal do gliniarzy. Nie nie jestem psem, ale potrafię myśleć w przeciwieństwie do ciebie kupo łajna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja właśnie między innymi z takiego powodu noszę przy sobie dyktafon, pomógł nie raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Aniu nie ewentualnie upomni niedorosłych pracowników policji reprezentujących policję, chaniebnie. Pani Aniu dyscyplinarnie wywali z Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takiej sytuacji przede wszystkim należy spokojnie spisać nr radiowozu oraz poprosić panów funkcjonariuszy o numery identyfikacyjne. Też kiedyś miałem taki przypadek i jak zacząłem się interesować radiowozem i ich numerami to szybko się ulotnili zwłaszcza że trochę "jechało" od nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
do mycia kibli tych krawężników
Najpierw umyj swój wychodek i zad, bo od lat nietknięte i capi na kilometr, ćwoku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeszcze jakieś ciekawe historie nam opowiesz ? http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif
Ciekawe i autentyczne wydarzenie, bo pierszy raz zostałem skontrolowany i policjant w mandacie wpisał mniejsza prędkość niż rzeczywista. A Idiotów i cwaniaczków na drodze nie nawidzę. Jak jesteś burakiem, to i może na takich samych policjantów trafiasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeszcze jakieś ciekawe historie nam opowiesz ? http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif
Ciekawe i autentyczne wydarzenie, bo pierszy raz zostałem skontrolowany i policjant w mandacie wpisał mniejsza prędkość niż rzeczywista. A Idiotów i cwaniaczków na drodze nie nawidzę. Jak jesteś burakiem, to i może na takich samych policjantów trafiasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Powinni być wysłani na kurs wysławiania się i zachowania wobec innych osób, bo jak widać kultury i chamstwa im nie brakuje." hahahaha się pośmiałem, swoją drogą pan z artykułu i niektórzy forumowicze to niezłe prawdziwki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tadzu napisał:
Miałem przypadek z policjantami z lublina a mianowicie taki,stałem sobie na skrzyżowaniu ciężarówką na Zembrzyckiej na czerwonym świetle a tu trach gościu zawalił osobówką pod tylny zderzak myślę zagapił się niszcząc sobie samochód.Chciałem od niego tylko na klosz do lampy ale jakoś dziwnie reagował więc zadzwoniłem na policję,wtedy doznałem co to policja w Lublinie czekałem ponad dwie godziny aż w końcu zadzwoniłem jeszcze raz dyżurny był bardzo nie uprzejmy nie chciał mi powiedzieć kiedy dotrze patrol bo wszystkie są bardzo zajęte i całą moją rozmowę włączył że wszystkie patrole to słyszały o czym później się dowiedziałem od patrolu który dotarł do mnie.Wpadli i od razu do mnie sprawdzając wszystkie drobiazgi a przecież nie byłem sprawcą zdarzenia,w końcu kilkakrotnie powtarzając że jestem poszkodowany przeszli do sprawcy i jak się okazało miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu dobrze że się na mnie zatrzymał dopiero od tych stróżów dowiedziałem się że dyżurny włączając moją rozmowę na wszystkie patrole dał sygnał żeby mi dołożyć!!!!Takie metody są za wschodnią granicą naszego kraju bo tam byłem może dla Policji z Lublina przesunąć granice ale myślę że zebrać to towarzystwo i wywieść za Bóg.
Ja bym ich wywiózł za DIAAABEŁŁŁ hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A naprawdę było tak: Janek syn stolarza spod Cycowa, kupił nowego passata B2 na giełdzie w Elizówce. Oddajmy mu głos: "No pracowało się tu i tam nie? To se po żniwach ze śwagrem wybrałem na giełdem żeby ludzie we wiosce już nie mówili że młody Waciak jeździ jak ostatni wycieruch fiatem dużym. I rozumisz samochód igła kupiłem od hansa niebity nic nie puka, dla konesera, a ten ziomek z radomia jeszcze opuścił stówe i git. Troszke mu się światła zacinały i ten no..wskazówka szybkości ani drgała to nie wiedziałem ile ciągnie, a to nowoczesny samochód, prędkości nie czujesz nie? No i kurde jak zwykle polycjanty stały za krzakiem przy przejściu za kościołem w wólce tam o co wiesz. To psy -kultury i chamstwa im nie brakuje (pisownia oryginalna) To młody Waciak jest z Zamordzia, on na mnie ma oko, już ja to wiem. Dlatego się tak czepiali, no i z zazdrości - żal dupę ściska że się innym lepiej powodzi. MILICJA=CHAMY I PROSTAKI (pisownia oryginalna) Ja bym ich wywiózł za Bóg (pisownia oryginalna)." Dziękuję. Wincenty kadłubek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku Witaj w rzeczywistości! Myślisz że to jest jeden przypadek taki? Oczywiście nie mówię, że to się nagminnie zdarza gdyż słyszałem i doświadczyłem też podobną sytuację (w moim przypadku skończyło się tak że nie mieli wystarczających dowodów żeby mnie udupić).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... czy wy nie widzicie że opis tej sytuacji to jakaś bajeczka z mchu i paproci?? Każdy przeciętnie inteligentny człowiek od razu zobaczy że ten opis to bujda pieniacza z wybujałą wyobraźnią... i jeszcze dają się tak podpuszczać. Gorzej jak dzieci! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na bezpłatne szkolenia - jedyne takie w Lublinie; http://www.ecdl.gis-expert.pl/ warto skorzystać - polecam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...