Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja się nie spieszyła z poszukiwaniami. 16-letni Patryk nie żyje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2018 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Czy naprawdę nie macie tematów, że co drugi artykuł to uwaga? Żadnych własnych pomysłów? Żadnej inicjatywy? Jakby w Lublinie i regionie kompletnie nic się nie działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzina oczywiście pretensje do służb, a gdzie uwagi pod własnym adresem np.jeżeli wiedzą w jakim stanie jest ich syn dlaczego nie mieli nad nim właściwej pieczy, dlaczego puścili go samego bez nadzoru-chociaż wzrokowego, dlaczego sami po tak długim czasie dopiero powiadomili, poza tym skoro mogli założyć ewentualny wypadek mogli dać synowi telefon komórkowy, wówczas namierzenie jest chyba o wiele szybsze itd., itd. Więc najpierw niech uderzą się we własną pierś a potem dopiero pretensje do całego świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można obwiniać rodzinę?! Dziecko może zaginąć w każdej chwili. Niepełnosprawność to nie powód, by trzyma dziecko pod kluczem czy na smyczy. To nie był pierwszy raz, kiedy chłopak wychodził do skrzynki. Trochę wyobraźni, empatii, trzeźwej oceny! Ewidentnie policja zwiniła - sami siedzieli w ciepłym radiowozie, a chłopak umierał 30 metrów dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich dyletanckich jojowców, współwinnych śmierci chłopaka przez debilne wstrzymanie akcji chętnych do pomocy sąsiadów i niepowiadomienie innych służb (np. straży pożarnej) natychmiast wrdiepolić dyscyplinarnie z resortu bez żadnych świadczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozwiązanie było banalne, wręcz idiotyczne- wystarczyło wyposażyć syna w telefon komórkowy, nie po to aby dzwonił ale po aby można było do niego zadzwonić. Włączony sygnał od razu byłby słyszalny, rodzina znalazła by go niezwłocznie. Niestety skutki braku trzeźwości umysłu w tym wypadku okazały się tragiczne, bo chłopaka nie udało się odnaleźć na czas. Za dużo szczegółów nie ma w artykule, ale z tej treści można wywnioskować, że skoro chłopak nie wrócił o 16:30 to już pewnie nie żył, więc nawet jak napisane w artykule gdyby został odnaleziony o 18:15- nie miało to by już wpływu na czynności ratownicze, więc jeszcze raz apeluje o trzeźwość oceny sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie można kogoś zamknąć bez tłumaczenia co póżniej okazuje się że policja nadużywała uprawnienia - to szybko przyjeżdżają, wtedy dają popisy Akiedy chodzi aby troszkę wysilić się to nie za bardzo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja nie pomaga Policja umie posługiwać się paralizatorami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe BMW im w nagrodę dajcie. Banda patałachów. To już Milicja wykazywała więcej zrozumienia i zaangażowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety ale jest coraz gorzej z poziomem naszej policji zamiast isc w coraz wyzszy poziom spada on diametralnie...z czego to wynika? Kto nas bedzie bronil? Nowe OTK? Jest jeszcze gorzej nic dobrego dla nas to nie prognozuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Za dużo szczegółów nie ma w artykule, ale z tej treści można wywnioskować, że skoro chłopak nie wrócił o 16:30 to już pewnie nie żył, więc nawet jak napisane w artykule gdyby został odnaleziony o 18:15- nie miało to by już wpływu na czynności ratownicze, więc jeszcze raz apeluje o trzeźwość oceny sytuacji.
 
W materiale filmowym jest mowa o tym, że chłopak był ciepły, kiedy go znaleziono, więc raczej niemożliwe jest, by nie żył od godziny 16:30 -  w tych temperaturach wychłodziłby się znacznie szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo teraz to na panow plicjantow wybiera sie ukladowcow co maja byc bo tata byl albo wojek badz polityk z rodziny i aby kasa leciala gdzies ich na chwile do pracy po ukladach zatrudniaja i dalej testy zdaja jak oblali do policji no i rodza sie kolejni co mowia puzniej ja tu na chwile bo czekam na przyjecie do policji a niestety trzeba z ludzmi zyc rozmawiac i wyciagac wnioski!!! policja postapila kolejny raz nie profesjonalnie dla zycia i zdrowia ludzkiego i patrol ten policyjny i ich przelozony powinien byc zwolniony z pracy w trybie natychmiastowym i tyle!!!!! takie dzialania policji sa karygodne to zycie ludzkie co udowodnili ze maja gdzies!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.