Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci łamią przepisy

Utworzony przez ja, 26 lutego 2009 r. o 09:05
podam inny przykład: Wallenroda i parkujący na zakazie (wzdłuż ulicy). SM dzielnie wlepia mandaty. Tym czasem dwa tygodnie temu widziałem oznakowany radiowóz drogówki stojący w tym samym miejscu. Dodatkowo - w samochodzie siedział "komplet misiaków", wiec raczej o czynnościach służbowych nie było mowy. Zresztą - jak Policja chce przejść się do sądu - podjeżdżają od strony wejścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy Dziennik nie widział samochodów stojących wcześniej na okopowej z zaopatrzeniem... też bardzo często stoją.... a na Narutowicza koło umsc też stoją po jednej i po drugiej stronie (zaopatrzenie, śmieciarka) myślę ze takich miejsc w lbn jest masa wiec po co robić aferę z jednego miejsca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta Komenda Główna Policji to poważny organ policji? czy oni mają mózgi , byli kiedyś na Okopowej w Lublinie? przecież tam nie ma miejsca , gdzie mają parkować radiowozy w gmachu prokuratury? ludzie myślcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas napisać panowie dzienikarze naczelniku sds kmp który nieb potrafił zabezpieczyc dowodów słynnego pijaństwa na Pólnocnej a jak wieść niesie chce zostać naczelnikiem wdś na narytowicza co wy na to aż się prosi o kontarz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świętojebliwi z kuriera, a wy jak jedziecie do prokuratury to gdzie parkujecie? A pod kurierem gdzie parkujecie? Ile razy samochody firmowe z radia lub tv stają na zakazach na okopowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='jfk' date='26.02.2009, 11:40' post='99242'] Świętojebliwi z kuriera, a wy jak jedziecie do prokuratury to gdzie parkujecie? A pod kurierem gdzie parkujecie? Ile razy samochody firmowe z radia lub tv stają na zakazach na okopowej? [/quote Widzisz ostatnio ukarałem dziennikarza za parkowanie w miejscu zabronionym i tamowanie ruchu, wiecie jaka byla odpowiedź??? ależ panowie ja wykonuję czynności jestem dziennikarzem!! Widocznie dlatego ten artykuł. Tylko widzicie, kto napisze ze tylu a tylu dziennikarzy zostało ukaranych za popełnione wykroczenia - nikt o sobie nie będzie pisal. Ciekawi mnie jeszcze jedno, czy jeśli prześlę fotke jak parkują dziennikarze to kurier czy dziennik je opublikują, czy pojawi się artykuł ??? Obawiam się że nieeee. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie się zastanawiam jak długo w tym mieście bedzie jeszcze tolerowana tzw. 3 władza ( radio,prasa i TV) i ich wybryki i ekscesy. Robienie taniej sensacji przez dziennikarzy z tego, że akurat radiowozy parkują pod komisariatem i prokuraturą bo nikt nie przwidział 30 lat temu ,że bedzie teraz tyle samochodów i miejsc na parkowanie zabraknie to sie robi wielką afere po gazetach jest czystym prowokowaniem funkcjonariuszy bo nie ma sie już o czym innym pisać. Ja powiem wam tak ,że coś mi sie widzi ze teraz ktoś sie wam zacznie lepiej przygladac i nie zdziwcie się jak źle zaparkujecie i bezlitosci wypiszą wam mandat i to wysoki i nikogo to nie bedzie obchodzić ze akurat robicie jakiś reportaż. Sam chętnie podkrece znajomych z SM i Policji żeby was dojechali po calaku zgodnie z prawem i bez tolerancji jak dotychczas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu artykółu widzę, że nie jest ważne wykonywanie zadań przez policjantów (doprowadzanie zatrzymanych na przesłuchania czy też na rozprawy) tylko wizerunek tej formacji. Jak widzę zdaniem mundurowych z KGP ważniejsze od bezpieczeństwa tych osób jest wizerunek podwładnych (wygląd zewnętrzny i stosowne zachowanie na ulicy). Niech wydadzą stosowne wytyczne tym funkcjonariuszom o tym jak się zachować gdy w pobliżu nie ma miejsca parkingowego, jak dojść z takim przestępcą do tej instytucji a może od razu autobusami miejskimi ich wysyłać lub pieszo. Oszczędniej na paliwie i amortyzacji pojazdów jak też zdrowo i ekologicznie nie wspomnę o tężyźnie fizycznej dla tych funkcjonariuszy :-) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pismaki to cwaniaki,jak im coś nie na rękę to zaraz opisują ,wlepiać im mandaty podwójnie za wykroczenia to może sie ch...... nauczy porządku, kocham policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam pismaków z kuriera do Łodzi, na śródmieście. Tam już podobne rzeczy przerabialiśmy parę lat temu. Przy I komisariacie nie było i nie ma do tej pory miejsca na parkowanie radiowozów. Stawały one nawet na wysepce dla torów tramwajowych. Bo niestety w wąskie podwórko się nie mieściły takie np. VW transporter. "Kropek" nawet nasłał na policjantów swoją straż przyboczną (czyt. Straż Miejską), która zakładała blokady na radiowozy. I co? i dalej jest jak było, bo nie ma pieniędzy żeby przenieść komisariat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj lamią przepisy niedosc ze sie mylą ze nieraz nieslusznie posadzą to o malo nie zabiją w ciemnym korytarzu w celi zabiją wsadzą do celi bez dzwonka i potem kto odpowiada umarla bez przyczyn Trzeba duzej kontroli nad niektorymi policjantami bo niedosc ze sie mylą to jeszcze znecają nawet nie przywiązują wagi o co prosi zatrzymany5AE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN TURBO Uwaga Pirat - jest to propaganda największa w słowie tego znaczenia, wszystko jest robione w tym programie tak aby nikt niemiał złudzeń to polscy kierowcy są bandytami w tym kraju bo pirat jest odnośnikiem bandytyzmu na kółkach i cały czas podkreślają, jakie to jest złe, ale czy kierowca jest całkiem winien za swoje zachowanie Czy państwo nasze jest upośledzone w swoich poczynaniach, moim zdaniem tak, dosyć że jest upośledzone a i wydaje chore przepisy które mają na celu maskowanie faktu że wielkie gówno się robi w Polsce!!! Żeby budować nowe drogi, autostrady, stawiane znaki na drogach i foto radary są tylko tanim chwytem jeżeli niemożna zwiększyć bezpieczeństwa za pomocą Inżynierii czyli poszerzenia drogi, budowy obwodnicy, itp. To lepiej postawić ograniczenie, zakaz, lub inny irracjonalny znak. W tym programie „uwaga pirat” ta osoba która układa teksty pod daną sytuacje na drodze oczywiście kierowcy bandyci, jest po prostu ograniczona Intelektualnie i jest podeszłego wieku bo tak jakbym słuchał starych relacji z ważnych wydarzeń PRL-u czasy, wciska większy bajer niż to wyglądało w rzeczywistości podnosi dramatyzm. Ale dlaczego nigdy nie mówi o złym oznakowani i innych głupich wymysłów Policja boi się sądów bo łamią przepisy. Wyobraźmy sobie czym różni się kierowca który jedzie 160km/h i ścigający który też jedzie 160km/h czy ten drugi kierowca jest lepszym kierowcą od pierwszego, czy nie jest tak że zwiększa się prawdopodobieństwo wypadku, Bo już nie jedzie jeden pirat ale i drugi pirat który bez sygnałów stwarza większe zagrożenie na drodze, osoba wyprzedzana przez jeden samochód ma szansę na uniknięcie kolizji ale wyłania się ten drugi który też musi zdążyć. Czy panowie policjanci są bardziej lepszymi kierowcami, czy mają jakieś badania na to żeby mogli udawać rajdowców, a może są zbyt podnieceni że są lepszym kierowcą i za wszelką cenę doczytają kroku jadącemu z przodu, bo jak to by brzmiało bałem się ja irracjonalny jechać tak szybko to znaczy że głupota policjantów którzy tak ścigają jest większa niż kompromitacja przed kamerą, ten kamerzysta z tyłu też ma wielkie oczy ale woli się nie odzywać, Kierowcy rajdowi mają szkolenie – licencje, a Pan z radiowozu swoją wyobraźnie, tylko że kierowca rajdowy mając takie doświadczenie i szkolenia z licencją wie czym to grozi taki slalom nie przystosowanym autem Kierowcy którzy są dosłownymi piratami drogowymi i nie patrzą się na bezpieczeństwo innych użytkowników dróg muszą być surowo karani, ale jak jest przekroczenie nie wielkie to od razu pirat zabrać mu prawo jazdy. Chciałem raz sprawdzić wedle przepisów drogowych przejazd z Wrocławia do Kołobrzegu zajęło mi 9 godziny tam gdzie 40 to 40 tam gdzie 50 to 50km/h myślałem że oszaleje z rozpaczy, kierowcy chcieli mnie zabić i na radiu tylko były pytania czy coś się stało, bo stwarzam większe zagrożenie jak jadę tak wolno, ale czy policjanci tak długo gdzieś jeżdżą na wyjazdy z rodziną, i pilnują się przepisów to są najwolniejszymi kierowcami w Polsce którzy na pewno ładuje legitymacje i radio „koledzy jak tam drużka do… tak teraz koledzy. Redaktorzy TVN TURBO niech, zastanowią się nad oglądalnością bo taki stawianie sprawy bez postronności zniechęcają do siebie, nie zadają oczywiście nie wygodnych pytań policji, też chcemy usłyszeć jak policja jeździ czy nigdy nie są sprawcami wykroczeń, wypadków ---- czy może bezpiecznie powiedzieć zdarzenia drogowego. W jednym odcinku pokazali jak kierowca wsiada do samochodu policyjnego i Pan policjant na służbie odnosząc się do osoby którą zatrzymali żuje gumę czy może przeżuwa resztki kanapki, jest to uważane za brak kultury i szacunku dla innej osoby. Dlaczego policjant usilnie zaprasza do auta nie jest to obowiązkiem kontrolowanego, i nie musi ale panowie p. którzy tak usilnie zapraszają żeby pokazać swoją zdobycz, chyba lubią się pałać takim trofeum na forum publicznym powinien zbadać ich psycholog, czy nie zaszły jakieś zmiany w ich psychice które powodują takie zachowanie, postronności a nie chwalenie się w domku przed żonką „miałem dzisiaj podwójne zatrzymanie” To jest moja opinia ale każdy ma swoje zdanie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...