Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci pobili staruszkę na zapleczu sklepu. Nagrał ich monitoring

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2017 r. o 15:54 Powrót do artykułu
Co za kur......y!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwią się, że sk..... nie maja szacunku wśród społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oni przeszli Multiselekt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za sqrwysyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pieprzę, ale dziady, niechby swoich starych tak lali za takie wychowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę niech ktoś napisze jak się ta policjantka nazywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydlęta,i jeszcze półgłówek się cieszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dresów w grupkach i przestępców się boją, a później odreagowują na słabszych. Patologia. Zawsze omijam policjantów szerokim łukiem. Zwłaszcza z prewencji. Nigdy nie wiadomo co za psychopata jest w mundurze. Jeszcze za złe spojrzenie gotów spałować lub poczęstować paralizatorem lub gazem. To co jest teraz ujawniane to pewnie wierzchołek góry. Wiele spraw pewnie zatuszowali koledzy. Aby nie psuć opinnii o policji. Nigdy nie było i chyba nie będzie normalnie w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów...........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestępcy tylko w mundurach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile beda jeszcze trzymac nadwornego mlaskacza nijakiego plaszczynskiego jak nie konfetti to pobicia paralizatory moze wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze na końcu ćwok się śmieje... Brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szuje, prawo ich nie dotyczy. Mi tak zabili przyjaciela i nikt za to nie odpowiedział... jak bezpiecznie żyć w tym kraju ja się pytam?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta policjantka to jakiś KURWISZON a ten policjant TO PIERDOLONY SZMATŁAWIEC POZABIJAĆ ICH !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHWDP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy to ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak działała policja za rządów po - zsl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem, że to żart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie tylko w Lublinie sa parchate owce, ale tez we Wrocku. Ciekawe ktore miasto mastepne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***one s***ele.. powini ich w pierdlu zeszmacić. ciekawe czy ten pies tak samo się będzie cieszył jak będzie targał laske pod celą potem na parowni c*** w *** i na frajernie wy***y☺ na spacerze też nie bedzie miał lekko. mam nadzieję że to czytasz ***ona za***a pało razem z tym blond ***szonem. jesteście już zgnici zasrane psy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...