Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci z Lublina porazili prądem turystę? Mieli prywatny paralizator. Stracą pracę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2017 r. o 14:23 Powrót do artykułu
ja tu widze ,że jak ktoś ma na imie igorek ,to zaraz durnie z góry zwalniaja tych na dole w patrolach ,do czego nas to zaprowadzi? nikt takiego igorka nie uderzy nie skuje i nie porazi jaj i wszystko takiemu wolno bedzie ,jak po żółtych papierch,czy jak pan igorek bedzie bandyta i sprzedawał bedzie narkotyki dzieciom..sie prorobiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co przesadzać francuski dziad był pijany, awanturował się, był agresywny , więc sensacji nie ma co wietrzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żabojad narozrabiał do wiwatu a Polak oberwie za GWno. A najgorsze to Te Mośki z AGORY - wszędzie widzą winę gojów. A sprawa prosta jak drut stalowy,. Żabojad pijany nie chciał zabulić za taxi to aj waj paralizator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość pijany wszczął awanturę i go jeszcze dzienik zaklamany broni. Policja ma działać skutecznie a nie pozwalać na rozrabianie. ale widać przełożeni się boją swoich stołków to ich zwalniają. wstyd. nie długo nie będą mieli kim pracowac to zatesknia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspomnicie moje slowa.. już nie długo w całym kraju policjanci przestaną reagować na to co niby zle... skoro później media się maja czepiać jaka to Policja zła, a przełożony ma zwalniać.. już starzy Policjanci odchodzą na emeryturę zaś nowi przychodzą pracować za 2200 zł bo taka pensja to kpina. dadzą podwyżki 100 zl netto to śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator ze strachu, bardziej wierzy obcokrajowcowi niż pobitym przez policje Polakom. Miałem podobną sytuację, kiedy to zostałem pobity przez "policjanta RP". On nie miał żadnych śladów pobicia, ja śladów bicia przez policjantów, aż nadto. Zostałem zatrzymany i oskarżony o pobicie bijącego mnie policjanta. Sąd skazał mnie jako winnego i kazał zapłacić nawiązkę dla niby pobitego policjanta. Żadne moje zażalenia nie zostały uwzględnione. Tak się traktuje polskiego podatnika, utrzymującego tych panów w policyjnych mundurkach. Kiedy Polak przestanie się bać policjanta RP we własnym kraju. Uciekaj od policjanta, bo jak cię nie zabije, to okaleczy lub skaże na wózek inwalidzki. Policjant RP to wróg twój i patologia w czystej postaci. Uciekaj od niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadem jest piszący taki komentarz. Powinni ciebie popieścić po jądrach to nawet byś zaśpiewał po francusku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żabojad narozrabiał do wiwatu a Polak oberwie za GWno. A najgorsze to Te Mośki z AGORY - wszędzie widzą winę gojów. A sprawa prosta jak drut stalowy,. Żabojad pijany nie chciał zabulić za taxi to aj waj paralizator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość pijany wszczął awanturę i go jeszcze dziennik zakłamany broni. Policja ma działać skutecznie a nie pozwalać na rozrabianie. ale widać przełożeni się boją swoich stołków to ich zwalniają. wstyd. nie długo nie będą mieli kim pracować to zatęsknią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspomnicie moje slowa.. już nie długo w całym kraju policjanci przestaną reagować na to co niby zle... skoro później media się maja czepiać jaka to Policja zła, a przełożony ma zwalniać.. już starzy Policjanci odchodzą na emeryturę zaś nowi przychodzą pracować za 2200 zł bo taka pensja to kpina. dadzą podwyżki 100 zl netto to śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co przesadzać francuski dziad był pijany, awanturował się, był agresywny , więc sensacji nie ma co wietrzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
afera koperkowa, a za PO setki ludzi zamykano w aresztach wydobywczych, robiono akcje widelec, organizowano polowania na kibiców i przeciwników władzy platformerskiej i i dzienniki i TVNy GW milczały, a Komor walił dechą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszą mnie wasze komentarze bo gdyby to kogoś z lublina policja "popieściła" po jajach prądem to wszczęto by larum, że policja to taka i taka, (c)hwdp, jp100% itp. Policja ma wiele możliwości by użyć środków przymusu bezpośredniego w z obezwładnieniem i użyciem tonfy włącznie. jeśli gość podejrzewam zakuty siedzi w radiowozie i ktoś mu jaja "masuje" to jest psychopatą! jak cała reszta która go popiera. I takich powinno się eliminować z policji. Jak działała tak milicja to było oburzenie a teraz jest ok ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo oni tam przyjmują do policji, sadystów??!! Pizdę swojej żony niech razi prądem a nie jądra zatrzymanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie daj Boże spotkać takich stróżów prawa na swojej drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo brawo brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się nie zauważyć, że wszystkie wcześniejsze posty napisała jedna osoba :) Ciekawe czy własnej woli siedzisz i komentujesz tak energicznie wszystko czy ktoś ci za to smaruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu Policjanci będą mieli kamerki na mundurze ? Był taki projekt ale upadł pod naciskiem policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za karę, na kolanach, po francusku przeproszą pokrzywdzonego przy przełożonych. Trzy razy każdy z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...