Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci źle zwracają się do kierowców? Nowe wytyczne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 maja 2019 r. o 09:08 Powrót do artykułu
Ludzie to śmieją się z osób którzy piszą takie pisma sądząc że to ich należy kierować na doszkalania z języka polskiego by czuli dyskomfort
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PRL zwracano się towarzyszu, ku... wa, Ch.... I było dobrze a tetaz jeśli policjant zeraca się w cywilizowany sposób nie podoba się to w KGP bo za mało pisze policjant mandatów a młodzi ludzie widząc to zataczają szerokim łukiem tą instytucję by nie poszerzyć ich szeregów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy dyskomfort dla obywatela, to wtedy, gdy dostaje mandat! To może zrezygnować z tych mandatów? Nieprzyjemnie jest też, gdy w ogóle zatrzymuje nas policja... To może niech przestanie zatrzymywać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie bo teraz czasami nie wiadomo czy to co siedzi za kierownica to chłop czy baba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, potwierdzam źle się zwracają. Najbardziej obraża mnie zwrot - będzie mandat !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno wakatów w policji jest 4 tysiace? A jak myślicie ile w takich dziwnych biurach, sztabach itp. zero! Ono wszyscy tam są potrzebni do wymyslania takich i innych bzdetów. Pamietam np. jak kiedyś wytworzyli pismo zakazujace jeść posiłki w radiowozie ? Wykazują się jak mogą byle by ktoś przypadkiem nie stwierdził że są niepotrzebni. A puki co to na dole brakuje patroli do interwencji.? Nie ma kto ich pogonić pasożytów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostrowiecka drogówka to chamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym wiedzieć, co było "istotą" stworzenia tak niezmiernie ważnego dla bezpieczeństwa drogowego pisma. Jeżeli ta pani będzie łapać przestępców i dzięki jej pracy będzie bezpieczniej, nie będzie mi przeszkadzało nawet jeżeli będzie mówić do mnie po imieniu bez "pan". Na razie czuję dyskomfort, że ktoś takie dzieła tworzy za moje podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję "szefuniu" i "kierowniczko".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw czy osoba która sporządzała to pismo była choć jeden dzień na ulicy bo chyba te spostrzeżenia wzieła z seriali telewizyjnych typu kryminalni,W 11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli teraz nie Panie Ferdku tylko Panie Paździoch, Panie Boczek ))).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...