Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska przyjęła Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2016 r. o 10:08 Powrót do artykułu
To w ogóle nie ma znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażająca jest ta ciemnota! Co ta czarna mafia narobiła ludziom w głowach??? Jak można łykać te bzdety???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to do tej pory nie był, to po co żeśmy go czcili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy w Polsce mamy znowu monarchię??? I dlaczego w tej stopce brali udział przedstawiciele najwyższych władz państwa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żyjemy w ciemnogrodzie i cywilizowana Europa się śmieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o króla. Tylko o dwór królewski, który chce przywilejów i mamony. I który chce zawładnąć naszymi duszami oczywiście nie za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"niczego nam nie zabiera, a wszystko daje" a nie moze od razu na konto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Jezus daję nadzieję i spokój ducha, a wam kardynale daje rzeczywiście mamonę, pałace, karety i przywileje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odkrycie tysiąclecia Czesi 80procent ateistów i żyją a unas co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
odkrycie tysiąclecia Czesi 80procent ateistów i żyją a unas co
a u nas 80 % katolików a jakby mogli to jeden drugiego by udusił, okradł, zakopał aby samemu mieć dobrze. To jest własnie po Bożemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BORze RATUJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile wiem, Królem Polski nie może być osoba bez polskiego obywatelstwa oraz osoba karana prawomocnym wyrokiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Polska jest suwerenna ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
O ile wiem, Królem Polski nie może być osoba bez polskiego obywatelstwa oraz osoba karana prawomocnym wyrokiem...
a gdzie to jest napisane? tak samo gdzie jest napisane jakiej narodowości jest Duch Chrystusa i gdzie jest napisane o prawomocnym wyroku na Niego? Biedny twój los mały człowieczku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażająca jest treść większości komentarzy.Co oni mają w "główkach". Nasza historia dowodzi, że państwo polskie powstało po przyjęciu chrztu i cały czas związane jest z wiarą. Teraz młode filozofy stwierdzają, że wiara jest niepotrzebna, a nawet im przeszkadza. "Prowadż się człeku jak chcesz, aby nie potrącaj innych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toruń świetym miastem pislamu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mianuję Ufoludka na Króla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to legalne, żeby prezydent Polski oddawał się we władanie jakiegoś króla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szurniętego Jarka PiSUARA mianować na króla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że w Lublinie jest przychodnia Sanus zawierzona sercu Jezusowemu czy Maryji to wiem bo widziałem kartki na korytarzu, ale takie jaja? Duży kraj w środku Europy i w takie bajki się bawią. Jakbyśmy byli rzeczpospoltią dziecięcą to ok, ale w pewnym wieku już po prostu nie wypada wierzyć w gusła i duchy tylko zająć się doświadczaniem cudu życia, a nie jak Terlikowski co to się apokalipsy nie może doczekać i go doczesność nie interesuje bo Bóg da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...