Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska-Wschodnia 2014-2020: 2 mld euro do podziału

Utworzony przez plati1985, 4 listopada 2013 r. o 21:06
ciekawe ile mln euro przypadnie tym złodziejskim firmom które organizują deb***ne szkolenia typu "dla rolników i domowników rolników" , gdzie kasa rozlewa sie po kieszeniach prezesików którzy stawiają sobie nowe domy, a lodówki zasilają żarciem z cateringów szkoleń, bankietów itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jazda! Do wygrania Słuchawki BEATS, sprawdź sam! --> http://tnij.us/twoje-sluchawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie kasa do podziału dla partyjnych bałwanów i ich kolesiów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioto szkolenia są po to żeby takie tłumoki jak Ty nabrały ogłady i lizneły wiedzy i od czasu do czasu zajdły coś innego niż chleb ze smalcem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioto szkolenia są po to żeby takie tłumoki jak Ty nabrały ogłady i lizneły wiedzy i od czasu do czasu zajdły coś innego niż chleb ze smalcem...
Wybacz intelektualny kastracie ale mylisz się i to ogromnie! Pracowałem w takiej firmie organizującej szkolenia a nazywając to po imieniu żerującej na unijnych funduszach, zwolniłem się gdyż nie chciałem być utożsamiany z grupą pasożytów których szkolenia polegały na pompowaniu kasy w swoich kolesi którzy wystawiali niebotyczne faktury za pierdoły nikomu nie potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki rozwój Polski Wschodniej? Chyba tylko miast wojewódzkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybacz intelektualny kastracie ale mylisz się i to ogromnie! Pracowałem w takiej firmie organizującej szkolenia a nazywając to po imieniu żerującej na unijnych funduszach, zwolniłem się gdyż nie chciałem być utożsamiany z grupą pasożytów których szkolenia polegały na pompowaniu kasy w swoich kolesi którzy wystawiali niebotyczne faktury za pierdoły nikomu nie potrzebne
    dokładnie, tak se składa ze wiem gdzie stoją przepiekne domy za unijną kase, tacy jak ty to albo pasozyty które sie odzywają jak se onich mówi albo naiwny glupiec. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...