Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawy transfer, będzie miała szansę się wykazać. Zupełnie inny typ środkowej niż Natasza, dobrze się zastawia i upycha pod koszem. Kilka filmików z jej grą pokazuje, że manewry tyłem do kosza ma opanowane a i za trzy potrafi. Kolejna zagadka to jaką pierwszą piątką będziemy wychodzić w lidze. Myślę że pewniaki są trzy: Heal, Fluker i Ziętara. Pozostałe pozycje w zależności która juniorka będzie wychodziła jako pierwsza. Mamy Ullmann, Kalenik, Adamczuk, Kuper, Goszczyńską, Nassisi i Kuczyńską. Kuczyńska na razie poza grą, Kuper i Adamczuk na razie raczej głównie do składu B. Z pozostałej czwórki jeśli startować będzie Kalenik lub Goszczyńska to razem z Bankole, jeśli Ullmann lub Nassisi to wtedy Elin Gustavsson.
Odpowiedz
Ciekawy transfer. Nie pojawiał się na "giełdzie". Mam tylko nadzieję, że pierwsza piątka będzie wsparcie z ławki, bo w ubiegłym sezonie różnie z tym bywało, o czym mówił w wywiadach sam trener Szewczyk. Że do zespołu trafiły dziewczyny, którym się będzie chciało, nawet jeśli zabraknie jeszcze umiejętności. Wyniki z czasem przyjdą.
Odpowiedz
No zobaczymy, ciekawy transfer. Na pewno będzie jedną z masywniejszych zawodniczek w lidze, ma to swoje plusy jak i minusy np. podatność na kontuzje. Ciekawe jak to K. Szewczyk poukłada. Niby mamy po 2 na każdą pozycję. Heal/Fischer, Ziętara/Ullmann, Bankole/Zięborska, Gustavsonn/Goszczyńska, Fluker/Kalenik plus Adamczuk, Kuper Nassisi.
Odpowiedz
Na klubowym fb nie widać raczej specjalnego entuzjazmu po ogłoszeniu tego transferu. Na ligę umiejętności Amerykanki powinny wystarczyć. Zupełnie inna kwestia to Euroliga, w której przyjdzie być może grać przeciwko naprawdę dobrym czy wręcz klasowym zawodniczkom. Przykłady? Fenerbahce - Howard, Milić; Mersin - Elizabeth Williams; Valencia - Guelich, Salamanca - Gil, Kone; Saragossa - Fiebich, Diallo; Lyon - Gruda, Ciak; Villeneuve - Diaby; Praga - Magbegor; Schio - Reisingerova, Juhasz, Bolonia - Cox. Warto przy tym dodać, że część zespołów nie ogłosiła jeszcze kompletu zawodniczek, które wystąpią w nadchodzącym sezonie. Do tego dojdzie jeszcze problem wytrzymałości - Amerykanka nie grała dotychczas w drużynie z takim natężeniem spotkań - jest przyzwyczajona do jednego meczu w tygodniu, a teraz przyjdzie grać dwa spotkania w ciągu 7-8 dni. Czy sobie z tym poradzi? Oby tak było, ale to wyjdzie dopiero w praktyce. Przy okazji istotna informacja - prawdopodobnie w połowie września zostanie rozegrany w Lublinie przedsezonowy turniej towarzyski z udziałem zespołów zagranicznych. Informacje na temat jego obsady mają się pojawić niedługo - zapewne już po losowaniu grup w Eurolidze. A 23 września chrzest bojowy dla drużyny w tym nowym składzie - mecz z Polkowicami o Superpuchar, który zostanie rozegrany w Sosnowcu.
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję, że pierwsza piątka będzie wsparcie z ławki
A po jakiemu to języku, po ilu klasach i korytarzach? Oby tylko nie z oślej ławki.
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...